Forbet Nocą, czyli bonusy na sporty amerykańskie!

W świecie sportu nawet nocą dzieje się wiele! NFL, NHL, NBA i nie tylko – wszystko to można obstawiać, między innymi, w Forbet. Teraz u tego bukmachera czeka na graczy promocja z licznymi akcjami specjalnymi!

Forbet Nocą, czyli bonusy na sporty amerykańskie!
Forbet Nocą, czyli bonusy na sporty amerykańskie!

Oferta “Forbet Nocą” dostępna jest dla osób, które zarejestrowane są na oficjalnej stronie bukmachera. Warto pamiętać, że przy zakładaniu konta nadal można wpisać Forbet kod promocyjny!

W ramach najnowszej promocji przygotowane zostały aż cztery oferty skierowane do miłośników sportów amerykańskich, to jest tych rozgrywanych w godzinach nocnych.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Punkty stacjonarne Forbet nie są brane pod uwagę!

Opisywana promocja jest ważna od poniedziałku do czwartku od godziny 23.00 do godziny 6.00. Nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać.

Poniżej przedstawiamy cztery warianty promocji – możesz skorzystać z każdego z nich albo skupić się jedynie na jednym. To już twój wybór!

  • MVP Nocy – Oferta, w której nagradzane zostają trzy osoby z najwyższym obrotem w ciągu nocy.
  • Wydarzenie Nocy – Postaw wybrany typ i zgarnij dodatkowe 25 PLN, jeżeli zagrasz za 100 PLN lub więcej!
  • Podwyższone Kursy – Typy o najwyższych kursach na rynku! Zawsze pięć wybranych meczów ze sportów amerykańskich.
  • Taśma Bez Ryzyka – Od poniedziałku od godziny 23 do wtorku do godziny 6. Zagraj w jednym kuponie co najmniej 8 zdarzeń, a jeśli jedno Ci nie wejdzie – dostaniesz cashback 49 PLN!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close