Punkty naziemne Forbet – gdzie obstawiać mecze?

Zakłady Bukmacherskie Forbet uruchomiły w sierpniu 2018 roku swoje pierwsze punkty naziemne do przyjmowania zakładów. Czy przygotowana oferta przypadnie do gustu graczom? Jak sprawują się nowe terminale do obstawiania zakładów?

Punkty naziemne Forbet
Punkty naziemne Forbet

Punkty naziemne Forbet – gdzie obstawiać zakłady?

Firma bukmacherska Forbet posiada licencję na prowadzenie bukmacherskiej działalności online od 2016 roku. W tym czasie zyskała spore grono zadowolonych graczy, a także zorganizowała mnóstwo konkursów, promocji i zaangażowała się we współpracę z wieloma drużynami sportowymi oraz postaciami ze świata piłki nożnej czy sportów walki.

freebet forbet
Darmowy zakład 50 PLN w Forbet

W roku 2018 Ministerstwo Finansów udzieliło zgody na otwarcie punktów naziemnych Forbet. Władze bukmachera dość szybko przeszli do czynów i już w sierpniu ogłosiły otwarcie pierwszych oddziałów. Te jednak różnią się od tych, z jakimi do tej pory mieli do czynienia gracze w naszym kraju.

Terminale do obstawiania meczów

Forbet przygotował dla swoich graczy punkty, w których znajdują się tak zwane terminale do obstawiania meczów. Innymi słowy, są to automaty do zawierania kuponów bukmacherskich. Możemy w nich grać bez potrzeby rejestracji, tak więc nie jest wymagany żaden kod promocyjny czy dane z dowodu do weryfikacji danych.

automaty forbet co to jest?
automaty forbet co to jest?

W terminalach można obstawiać mecze niemal tak samo, jak w internecie. Bardzo istotną informacją jest fakt, że w automatach znajdziemy nie tylko zakłady przedmeczowe, ale także live. Wśród dostępnych produktów nie mogło również zabraknąć Wirtualnych Sportów oraz dostępu do transmisji meczów na żywo!

Bukmacher stacjonarny Forbet. Gdzie obstawiać?

Pierwsza lista oddziałów stacjonarnych bukmachera nie może być zbyt pokaźna i jest to raczej zrozumiałe. Prawdopodobnie jednak Forbet wkrótce uruchomi kolejne miejsca, w których będzie można zawierać zakłady poza domem. W poniższym zestawieniu podajemy wszystkie oddziały, jakie na chwilę obecną są dostępne dla klientów bukmachera Forbet.

  • Elbląg, Stary Rynek 16, 82-300 Elbląg
  • Kielce, Piłsudskiego 16A, 25-431 Kielce
  • Krosno, Wojska Polskiego 1, 38-400 Krosno
  • Krosno, Grodzka 19, 38-400 Krosno
  • Lubatowa 288, 38-440 Lubatowa
  • Nowiny, Białe Zagłębie 2/11, 26-052 Nowiny
  • Ostróda, Czarnieckiego 30, 14-100 Ostróda
  • Prabuty, Jagiełły 20A, 82-550 Prabuty
  • Rymanów, Bieleckiego 21, 38-480 Rymanów
  • Warszawa, Nowolipki 17c/2, 00-151 Warszawa
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że bukmacher Forbet darował sobie wiele punktów w dużych miastach. Dlaczego tak się stało? Prawdopodobnie dogaduje się z sieciami konkretnych sklepów czy innych firm i w ten sposób będzie chciał przygotować swoją ofertę dla szerszego grona odbiorów. A być może chce uderzyć głównie w małe miejscowości, czyli tam, gdzie dostęp do internetu jeszcze nie jest tak powszechny, a sportem interesuje się tak samo mocno, jak wszędzie?

Forbet punkty stacjonarne

Nowi bukmacherzy w Polsce

W tym roku aż siedmiu bukmacherów stara się o licencję w Polsce. Nowi bukmacherzy mają być głównie stacjonarni, tak więc konkurencja dla Forbet może być wkrótce jeszcze większa! Przypominamy, że swoje oddziały wkrótce planuje otworzyć również Totalbet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button