Tłusty czwartek w forBET. 500 PLN dla wszystkich graczy!

Ten tłusty czwartek będzie wyjątkowo obfity i to nie tylko w kalorie, ale także bonusowe środki! Dokonaj depozytu do legalnego bukmachera forBET i skorzystać z bonusu reload 100% aż do 500 PLN! 

Tłusty czwartek w forBET. 500 PLN dla wszystkich graczy!

Bonus za darmo dla wszystkich

Promocja z okazji tłustego czwartku jest dostępna dla wszystkich osób, które są zarejestrowane w forBET. Skorzystanie z tej oferty nie wymaga niczego specjalnego: wystarczy dokonać wpłaty tak, jak zwykle i aktywować środki bonusowe w ciągu maksymalnie 30 dni.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Jak dostać 500 PLN za darmo:
  1. Rejestracja dostępna na stronie www.iForBet.pl
  2. Aktywuj dodatkowe śroki
  3. Obstawiaj wydarzenia sportowe za darmo u legalnego bukmachera!

Oferta obowiązuje tylko w dniu 8 lutego. Każdy z graczy może skorzystać z niej tylko jeden raz, dlatego warto już w pierwszym depozycie wpłacić pokaźniejszą kwotę!

Polscy Bukmacherzy

Mam bonus i co teraz?

Otrzymałeś już dodatkowe pieniądze i nie wiesz, co teraz zrobić? Możesz je, oczywiście, wypłacić, ale najpierw potrzeba dokonać obrotu po kursie minimalnym 2.00. Warunki trzeba spełnić w ciągu 30 dni!

Gracze, którzy jeszcze nie są zarejestrowani w forBET, nadal mogą skorzystać z premii powitalnej w wysokości 100% do 600 PLN!

forbet bonus powitalny 2018

Już w ten weekend inauguracja tegorocznych rozgrywek Ekstraklasy. Możesz obstawiać mecze polskich drużyn zupełnie bez podatku i to jak najbardziej legalnie! Sprawdź, jak to zrobić, by było to w stu procentach dozwolone polskim prawem!

Na co wykorzystać 500 PLN bonusu? Najlepiej na obstawianie wydarzeń dostępnych w ofercie bukmachera forBET. Jest w czym wybierać:

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image