Fortuna Szczecin. Godziny otwarcia + oferta na dziś

Fortuna to bukmacher z dość dużym doświadczeniem, budowanym na przestrzeni prawie 25 lat (istnieje od 1996 roku, stale świadcząc swoje usługi w pełni legalny sposób). Firma jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych w branży. Wynika to z tego, że działa nie tylko w formie Internetowej, jak większość podmiotów tego typu, ale też w punktach stacjonarnych, których ilości można liczyć w setkach. Kilka z nich świadczy swoje usługi w Szczecinie. Jak prezentuje się ich oferta?

Fortuna Szczecin. Godziny otwarcia + oferta na dziś
Fortuna Szczecin. Godziny otwarcia + oferta na dziś

Przegląd oferty Fortuny w Szczecinie

Filarem działalności Fortuny w Szczecinie jest oferta punktów stacjonarnych na piłkę nożną. Bukmacher jest bezkonkurencyjny w temacie 1 Ligi polskiej, której jest tytularnym sponsorem – pokrywa jednak również wiele innych lig, polskich i zagranicznych, ale też wszystkie spotkania reprezentacyjnie.

Piłka nożna nie jest jednak jedynym sportem, który można typować w szczecińskich oddziałach Fortuny. Ich oferta obejmuje zarówno inne popularniejsze dyscypliny sportowe, w tym koszykówkę, siatkówkę czy boks, ale i te mniej popularne, niemniej bardzo ciekawe – szachy, żużel czy dartsy. Dodatkowo warto zapoznać się również z ofertą e-sportową Fortuny, możliwą do obstawiania również w punktach stacjonarnych.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

W Fortunie spotkania można obstawiać przedmeczowo lub w formule „na żywo” (w przypadku większości meczów obie te opcje są dostępne). Warto przy tym korzystać z programu lojalnościowego, o którym więcej – poniżej.

UWAGA: Aktualny kod promocyjny Fortuna a bonus bez depozytu to: BETONLINE

Promocje czekające na typerów w Fortuna Szczecin

Elementem centralnym oferty promocyjnej Fortuna Szczecin jest jej solidny program lojalnościowy, do którego możemy się zapisać zarówno na początku naszej przygody z tym bukmacherem, jak i w jej trakcie. Wystarczy, że udamy się do dowolnego z punktów w Szczecinie, a następnie założymy kartę stałego klienta (jest to w pełni darmowe). Od tego momentu kartę będziemy musieli okazywać przy każdej wizycie. Ma to jednak swoje plusy, gdyż za każde wydane 2 złote otrzymamy 1 punkt lojalnościowy. Zdobyte punkty możemy wymieniać na rozmaite nagrody, w tym między innym darmowe środki na grę.

Uwaga! Za samą rejestrację w programie otrzymamy 2800 punktów Fortuna Klub Plus, co jest równoznaczne z 20 złotymi darmowego zakładu.

UWAGA!
***
Kod promocyjny „BETONLINE” na www.STS.pl daje aż 100 PLN bez ryzyka na obstawianie!

Fortuna punkty
Fortuna punkty

Lokalizacja punktów stacjonarnych w Szczecinie

Bukmacher Fortuna na ternie Szczecina rozlokował aż siedem swoich punktów, z których wszystkie działają codziennie, jednak niektóre funkcjonują w nieco nieszablonowych godzinach. Firma zadbała o to, żeby rozmieścić je w taki sposób, aby Szczecinianie mieli do nich łatwy dostęp – niezależnie od tego, w której z dzielnic tego miasta mieszkają. Wybrane punkty Fortuny w Szczecinie prezentujemy poniżej.

UL. NAŁKOWSKIEJ 6/U5, 70-001

Godziny otwarcia: 

 • Poniedziałek: 11:00 – 20:00
 • Wtorek: 10:00 – 20:00
 • Środa: 10:00 – 20:00
 • Czwartek: 10:00 – 20:00
 • Piątek: 10:00 – 20:00
 • Sobota: 9:00 – 20:00
 • Niedziela: 9:00 – 20:00

UL. WITKIEWICZA 58, 71-125

Godziny otwarcia: 

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

Jak działają punkty STS Gliwice albo Fortuna w Katowicach? ?Na naszej stronie znajdziecie zawsze aktualne dane!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button