Turniej typerski Forbet. Graj na Wirtualne Sporty i walcz o nagrody!

10.000 PLN w gotówce, a może nowoczesny smartwatch? W nowej promocji Forbet na Wirtualne Sporty można wygrać naprawdę wiele wartościowych rzeczy!

Turniej typerski Forbet. Obstawiaj Wirtualne Sporty i walcz o nagrody!
Turniej typerski Forbet. Obstawiaj Wirtualne Sporty i walcz o nagrody!

Wirtualne Sporty Forbet

Oferta jest dostępna dla wszystkich graczy zarejestrowanych u legalnego bukmachera Forbet. Obowiązuje aż do dnia 11 lutego 2019 roku!

Tylko osoby zarejestrowane w portalu do obstawiania meczów mogą wziąć udział w tej promocji. Nie bierze się pod uwagę kuponów, które zostały postawione w punktach naziemnych Forbet.

https://blogbukmacherski.pl/ranking-bukmacherow-2019/

W trakcie trwania promocji gracz musi stawiać kupony na wydarzenia dostępne w ofercie tak zwanych Wirtualnych Sportów. Nie ma znaczenia, jakie dyscypliny będzie stawiał – piłkę nożną, tenis czy może wyścigi konne.

Liga typerów z nagrodami

Im więcej typów zamieścisz w jednym kuponie promocyjnym, tym lepiej, ponieważ otrzymasz więcej punktów do rankingu. Tabela wyników jest aktualizowana raz na 24 godziny, dzięki czemu łatwo sprawdzić, jak radzimy sobie na tle konkurentów bądź ile miejsc brakuje nam do konkretnej premii!

Liga typerów z nagrodami, jaką organizują bukmacherzy trwa jeszcze przez długi czas, dlatego masz sporo dni, by dołączyć do czołówki!

Łącznie w turnieju typerskim nagrodzonych zostanie aż 100 graczy. Upominki w przypadku miejsc w TOP 10 prezentują się następująco:

1. miejsceNagroda 10 000 złotych
2. miejsceNagroda 3 000 złotych
3. miejsceNagroda 2 000 złotych
4. miejsceSmartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
5. miejsceSmartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
6. miejsceSmartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
7. miejsceSmartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
8. miejsceSmartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
9. miejsceSmartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
10. miejsceSmartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych

Forbet kod promocyjny 2019

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz założyć je w każdej chwili. Profil gracza na stronie bukmachera pozwala na legalne obstawianie wydarzeń sportowych, a także ich oglądanie w formie streamów online.

Przypominamy, że obecnie można wykorzystać Forbet kod promocyjny 2019, który upoważnia do odbioru bonusów na start!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button