Fortuna Grudziądz. Punkty stacjonarne – godziny otwarcia + oferta na dziś

Fortuna jest jednym z bardziej doświadczonych graczy na polskim rynku bukmacherskim. Swoje usługi świadczy od 1996 roku, przy czym dopiero po 16 latach od swojego założenia przeniósł je do Internetu. Wraz z tym jednak nie zrezygnował z otwierania kolejnych placówek stacjonarnych, które obecnie liczy się w setkach. Dwie z nich znajdują się w Grudziądzu – mieście zlokalizowanym w województwie kujawsko-pomorskim. Na jaką ofertę mogą liczyć jego mieszkańcy?

Fortuna Grudziądz. Punkty stacjonarne - godziny otwarcia + oferta na dziś
Fortuna Grudziądz. Punkty stacjonarne – godziny otwarcia + oferta na dziś

Przekrój oferty Fortuny w Grudziądzu

Oferta Fortuny w Grudziądzu obejmuje zasięgiem bardzo wiele dyscyplin sportowych. Największym zainteresowaniem w Polsce cieszą się między innymi:

 • piłka nożna – Fortuna prezentuje najlepszą ofertę na 1 Ligę, której jest oficjalnym i tytularnym sponsorem; poza nią w ofercie znaleźć można większość popularnych lig światowych, ale i mecze na poziomie reprezentacyjnym – towarzyskie i te w ramach większych turniejów międzynarodowych;
 • siatkówka – drugi najpopularniejszy sport w Polsce jest również dobrze pokrywany przez ofertę grudziądzkiej Fortuny, z większością wydarzeń na arenie klubowej i reprezentacyjnej.
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Poza nimi jednak Fortuna Grudziądz (podobnie jak, na przykład, w przypadku lokali Fortuna Kalisz) to również rozbudowana oferta wydarzeń na tenis, piłkę ręczną oraz koszykówkę, ale też bardziej niszowe sporty, jak szachy czy lotki. Bardzo interesująco przedstawiają się w niej również e-sporty, które stanowią swoistą nowość, a które cieszą się coraz większym zainteresowaniem – zwłaszcza ze strony młodych typerów.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Fortuna Grudziądz – program lojalnościowy i akcje promocyjne

Motorem napędowym oferty promocyjnej punktów Fortuny w Grudziądzu jest program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, dzięki któremu jesteśmy w stanie zyskać na każdym zakładzie. Inwestując w kupon przy użyciu karty stałego klienta zarejestrowanej w owym programie (można to zrobić za darmo u pracownika grudziądzkiego punktu) każde poświęcone na niego 2 złote premiuje nas 1 punktem. Zdobyte punkty możemy wymieniać na nagrody, w tym między innymi darmowe środki na grę.

Za samo założenie konta w programie lojalnościowym (które, nota bene, można połączyć z kontem w serwisie internetowym bukmachera) otrzymamy 2800 punktów, które możemy od razu spożytkować na 20 złotych w formie freebetu, albo zbierać dalej, by otrzymać atrakcyjniejsze bonusy.

Fortuna regularnie organizuje dodatkowe akcje promocyjne dla swoich stałych klubowiczów, więc warto trzymać swoje punkty właśnie na okazję ich pojawienia się. Często zakładają one nawet rozdawanie upominków rzeczowych w wybranych punktach.

UWAGA!
****
Kod promocyjny “BETONLINE” na stronie www.STS.pl daje 29 PLN bez depozytu na start!

Legalny bukmacher Fortuna - oferta internetowa
Legalny bukmacher Fortuna – oferta internetowa

Przegląd lokali Fortuny w Grudziądzu

Jak już wspomnieliśmy na samym początku, w Grudziądzu swoje usługi świadczą dwa punkty stacjonarne firmy. Oba działają w tych samych godzinach (standardowych dla Fortuny) i oba są czynne siedem dni w tygodniu.

Fortuna Grudziądz – adresy punktów stacjonarnych

 • ul. Włodka 1, 86-302;
 • ul. Nauczycielska 4, 86-300.

Fortuna Grudziądz – godziny otwarcia

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

Chcesz wiedzieć, jak funkcjonują punkty STS w Kaliszu albo Fortuna Tarnów? W naszym portalu sprawdzisz wszystkie informacje na bieżąco!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image