Fortuna Tarnów. Punkty stacjonarne – oferta, godziny otwarcia, adresy

Bukmacher Fortuna od 1996 roku prowadzi swoją działalność na terenie Polski, z miesiąca na miesiąc sukcesywnie rozwija swoją sieć punktów stacjonarnych. Nie przestał tego robić nawet w momencie wejścia w dystrybucję w modelu Internetowym, konsekwentnie otwierając swoje nowe punkty w mniejszych i większych miastach w Polsce. Również w Tarnowie znaleźć można kilka jego punktów, w których nie tylko skorzystamy z pełnej jego oferty, ale także sięgniemy po unikalne akcje promocyjne, często skierowane wyłącznie do klientów stacjonarnych.

Fortuna Tarnów. Punkty stacjonarne - oferta, godziny otwarcia, adresy
Fortuna Tarnów. Punkty stacjonarne – oferta, godziny otwarcia, adresy

Oferta Fortuny w Tarnowie

W ramach oferty punktów bukmachera Fortuna w Tarnowie (przypominamy, że działają także miejscówki STS Tarnów) otrzymujemy dostęp do bardzo szerokiego zakresu dyscyplin sportowych. W ich obrębie znalazło się miejsce nie tylko dla najpopularniejszej piłki nożnej i siatkówki, ale też sportów mniej popularnych, choć również posiadających swoich zwolenników – tenisa, koszykówki, a nawet golfa czy żużlu. Firma bardzo szybko rozwija również swoją ofertę na arenie e-sportów, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Każdą z wyżej wspomnianych dyscyplin możemy obstawiać przedmeczowo, a wybrane również w trybie na żywo – to już zależy jednak od oferty konkretnego punktu, ale też od jego godzin otwarcia, które muszą być zgodne z czasem rozgrywania meczów.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna Tarnów – program lojalnościowy i akcje promocyjne

Oferta promocyjna bukmachera Fortuna w Tarnowie bazuje na programie lojalnościowym o nazwie Fortuna Klub Plus, mającym za zadanie nagradzać klientów, którzy najczęściej korzystają z usług tej firmy. Daje nam 1 punkt za każde wydane 2 złote, przy czym nie ma większego znaczenia, na jaki kupon się zdecydujemy ani też jaką dyscyplinę wybierzemy. Oto, co musimy wiedzieć na temat całego programu:

 • rejestracji w nim dokonujemy poprzez założenie karty stałego klienta – możemy to zrobić za darmo u pracownika wybranego przez nas punktu;
 • za rejestrację otrzymujemy 2800 punktów – na start mamy więc możliwość wymiany ich na 20 złotych w postaci darmowego zakładu,
 • punkty możemy wymieniać na nagrody, w tym nie tylko gotówkę na start, ale i dostęp do atrakcyjniejszych kursów;
 • punkty nie wygasają – nie mamy więc presji związanej z koniecznością ich szybkiego zarobienia i spożytkowania.

Warto wspomnieć, że Fortuna w Tarnowie często organizuje okazjonalne akcje promocyjne, najczęściej związane z 1 Ligą Piłki Nożnej, której bukmacher ten jest tytularnym sponsorem. Wiele z nich ma ścisły związek z wyżej przedstawionym przez nas programem lojalnościowym – warto więc zadbać o to, by być do niego zapisanym.

UWAGA!
****
Kod promocyjny “BETONLINE” na stronie www.STS.pl daje aż 29 PLN na obstawianie bez konieczności wpłaty pieniędzy!

Punkty naziemne Fortuna
Punkty naziemne Fortuna

Lokalizacja i godziny otwarcia punktów stacjonarnych Fortuny w Tarnowie

W Tarnowie możemy odwiedzić dwa punkty stacjonarne bukmachera Fortuna. Oba działają w tych samych, standardowych dla tego operatora godzinach (wyszczególnionych poniżej) – zostały zlokalizowane w takich miejscach, by oferować możliwość łatwego dostania się do nich osobom z różnych części miasta.

Fortuna Tarnów – adresy lokali

 • ul. Kaczkowskiego 4, 33-100;
 • ul. Lwowska 19, 33-100

Fortuna Tarnów – godziny otwarcia

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

Jak działają lokale Fortuna Elbląg lub inne miejsca bukmachera marki Fortuna w Opolu? Wszystko można sprawdzić na łamach naszej strony internetowej!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image