Fortuna Katowice. Godziny otwarcia, adresy i bonusy dla klientów!

Fortuna jest bardzo szybko rozwijającym się bukmacherem. Już od 1996 roku, w którym stawiała swoje pierwsze kroki na polskim rynku branżowym, zaczęła rozbudowę swoich placówek stacjonarnych, obecnie posiadając ich kilkaset. Kilka z nich znajduje się również w Katowicach – jednym z bardziej malowniczych miejsc na śląsku. Na co mogą liczyć klienci odwiedzający te punkty?

Fortuna Katowice. Godziny otwarcia, adresy i bonusy dla klientów!
Fortuna Katowice. Godziny otwarcia, adresy i bonusy dla klientów!

Przekrój oferty w Fortuna Katowice

Fortuna w Katowicach mieszkańców tego miasta zachęca do grania u niej przede wszystkim wszechstronnością swojej oferty. W jej ramach znalazło się miejsce nie tylko dla większości klasycznych dyscyplin sportowych, ale i chociażby e-sportów, które stale zyskują na popularności. Wiele punktów daje też możliwość obstawiania Sportów Wirtualnych.

Zdecydowanie najpopularniejszą dyscypliną w obrębie katowickiej Fortuny jest piłka nożna. Można tu obstawiać zarówno spotkania ligowe (w tym najlepiej pokrywaną wśród polskich bukmacherów 1 Ligę, ale tez wiele topowych lig zagranicznych), jak i wydarzenia związane z reprezentacjami krajowymi. Oprócz futbolu u bukmachera można obstawiać również siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, a nawet żużel czy szachy. Dyscyplin jest mnóstwo, a bukmacher dopasowuje się do sezonu – sporty zimowe pojawiają się w nim właśnie zimą, a to, co jest popularne zimą znika latem.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Na jakie promocje można liczyć w katowickiej Fortunie?

Sięgając po ofertę punktów stacjonarnych Fortuna w Katowicach warto wpierw przyjrzeć się atrakcyjnemu programowi lojalnościowemu, do którego można dołączyć za darmo, a który – co ważne – nagradza każdy złożony przez nas zakład. Wystarczy, że założymy własną kartę stałego klienta u dowolnego pracownika punktu Fortuna Katowice, a za każde wydane 2 złote w ramach dowolnego zakładu dostaniemy dokładnie 1 punkt. Punkty te możemy wymieniać na rozmaite nagrody, w tym:

 • darmowe zakłady (freebety),
 • ekskluzywne bonusy,
 • czasowo podniesione kursy na wybrane przez nas spotkania.

UWAGA!
****
Tylko w internecie na www.STS.pl do odebrania jest 29 PLN bez depozytu na obstawianie. Kod promocyjny to “BETONLINE“!

Punkty nigdy nie tracą na ważności, dzięki czemu wystarczy, że jesteśmy lojalni firmie – nie musimy grać często. Za samą rejestrację otrzymamy 2800 punktów, co stanowi równowartość 20 złotych w darmowym zakładzie (wcale nie musimy ich jednak wydawać właśnie na niego).

Lokale stacjonarne – w jakich godzinach są otwarte i gdzie je znaleźć?

fortuna punkty stacjonarne
fortuna punkty stacjonarne

W Katowicach możemy odwiedzić pięć różnych lokali firmy Fortuna. W każdym z nich można oczywiście skorzystać z pełnej oferty bukmachera, którą opisaliśmy powyżej. Każdy działa siedem dni w tygodniu, jednak nie ma tutaj jednolitych godzin otwarcia. Poniżej przedstawiamy dwa przykładowe punkty wraz z rozpiską, kiedy można dokonywać w nich zakładów.

UL. MICKIEWICZA 12, 40-092

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 9:30 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

UL. KOŚCIUSZKI 25, 40-048

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

W każdej chwili możesz też u nas sprawdzić jak działają punkty Fortuna Łódź oraz Fortuna w Sosnowcu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image