Fortuna. Powiększone wygrane AKO na Ligę Mistrzów!

Im więcej zdarzeń na kuponie, tym lepszy bonus od wygranych. Fortuna przygotowała ofertę specjalną, a w niej premia wynosząca nawet 50%!

Fortuna. Powiększone wygrane AKO na Ligę Mistrzów!
Fortuna. Powiększone wygrane AKO na Ligę Mistrzów!

Fortuna bonus AKO – Liga Mistrzów, Liga Europy

Już we wtorek i środę czekają nas ostatnie rozstrzygnięcia w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Dzień później, tradycyjnie, to samo będzie miało miejsce w Lidze Europy. Dla wielu typerów to idealny moment, by postawić długą “taśmę” z wieloma typami.

Jeżeli ktoś ma już swoje typy z Ligi Mistrzów, może na stronie www.eFortuna.pl zdecydować się na powiększenie wygranych dzięki specjalnemu bonusowi AKO. Dzięki niemu do zdobycia jest od 5 do nawet 50%!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Jak to dokładnie działa? Zadanie gracza polega na postawieniu kuponu z co najmniej 5 typami i dodaniu do niego odpowiedniej premii AKO. Im więcej zdarzeń, tym pokaźniejsza premia do zgarnięcia.

Bonusy za obstawianie. Im więcej typów, tym lepsza kasa!

min. AKO 5 + 7% 1.07
min. AKO 6 + 10% 1.1
min. AKO 7 + 15% 1.15
min. AKO 8 + 20% 1.2
min. AKO 9 + 25% 1.25
min. AKO 10 + 30% 1.3
min. AKO 11 + 35% 1.35
min. AKO 12 + 40% 1.4
min. AKO 13 + 45% 1.45
min. AKO 14 + 50% 1.5

Każdy bonus posiada odpowiedni kurs, który powiększa ewentualną wygraną o konkretny procent. Jak widać w tabeli zamieszczonej powyżej, już 7 spotkań na kuponie wystarcza do tego, by możliwe było obstawianie bez podatku!

Oferta dostępna jest na tradycyjnej stronie internetowej oraz przenośnej. Fortuna aplikacja mobilna również jest brana pod uwagę.

Fortuna bonus powitalny. Jaki kod promocyjny na start?

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta w Fortunie, a chciałby obstawiać mecze legalnie i brać udział w różnego rodzaju promocjach, wystarczy, że wejdzie na www.eFortuna.pl.

Na ten moment aktualny Fortuna kod promocyjny brzmi “BETONLINE“, a dla nowych graczy przygotowano do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie, 100 PLN jako zakład bez ryzyka oraz 20 PLN ekstra na obstawianie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image