150 PLN na mecz Polska – Portugalia w TOTALbet!

Przed nami ostatni mecz piłkarskiej reprezentacji Polski w tym roku. TOTALbet na starcie Biało-Czerwonych z Portugalią przygotował wyjątkowy bonus dla swoich klientów!

150 PLN na mecz Polska - Portugalia w TOTALbet!
150 PLN na mecz Polska – Portugalia w TOTALbet!

Oferta o nazwie „PORTUGALIA – POLSKA BONUS” dostępna jest tylko dla osób, które zarejestrowane już są na stronie legalnego bukmachera Totalbet. W przypadku braku konta, można zgarnąć w tym momencie bonus powitalny.

Zasady promocji na wtorkowy mecz Polaków nie są wyjątkowo skomplikowane. Gracz musi postawić kupon za 120 PLN z zakładem na Portugalia – Polska. Bonus jest księgowany automatycznie na profilach wszystkich osób uczestniczących w promocji – bez względu na to czy uda się im wygrać w kuponie kwalifikacyjnym, czy też nie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Uwaga! Nie można w ramach tej oferty zgarnąć więcej niż jednego bonusu, natomiast stawka grana w kuponie promocyjnym musi wynosić dokładnie 120 PLN. Mniejsze lub większe inwestycje nie będą brane pod uwagę.

https://blogbukmacherski.pl/bukmacher-1xbet-czy-jest-w-polsce-legalny/

Bonus w wysokości 120 PLN można wykorzystać w dowolnym zakładzie na stronie oficjalnej Totalbet. Jak informuje nas oficjalny regulamin promocji na wtorek, doładowanie podlega 3-krotnemu obrotowi. Musi być zagrane na kuponach z minimum 3 zdarzeniami z minimalnym kursem łącznym o wartości 2,00 oraz kursem minimalnym 1,20 na każde zdarzenie.

Nie masz konta w Totalbet? Możesz założyć je w każdej wolnej chwili i tym samym korzystać z podobnych ofert w przyszłości. Rejestracji można dokonać na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image