Przed nami ostatni mecz piłkarskiej reprezentacji Polski w tym roku. TOTALbet na starcie Biało-Czerwonych z Portugalią przygotował wyjątkowy bonus dla swoich klientów!

150 PLN na mecz Polska - Portugalia w TOTALbet!
150 PLN na mecz Polska – Portugalia w TOTALbet!

Oferta o nazwie „PORTUGALIA – POLSKA BONUS” dostępna jest tylko dla osób, które zarejestrowane już są na stronie legalnego bukmachera Totalbet. W przypadku braku konta, można zgarnąć w tym momencie bonus powitalny.

Zasady promocji na wtorkowy mecz Polaków nie są wyjątkowo skomplikowane. Gracz musi postawić kupon za 120 PLN z zakładem na Portugalia – Polska. Bonus jest księgowany automatycznie na profilach wszystkich osób uczestniczących w promocji – bez względu na to czy uda się im wygrać w kuponie kwalifikacyjnym, czy też nie.

Uwaga! Nie można w ramach tej oferty zgarnąć więcej niż jednego bonusu, natomiast stawka grana w kuponie promocyjnym musi wynosić dokładnie 120 PLN. Mniejsze lub większe inwestycje nie będą brane pod uwagę.

Bukmacher 1xBet. Czy jest w Polsce legalny?

Bonus w wysokości 120 PLN można wykorzystać w dowolnym zakładzie na stronie oficjalnej Totalbet. Jak informuje nas oficjalny regulamin promocji na wtorek, doładowanie podlega 3-krotnemu obrotowi. Musi być zagrane na kuponach z minimum 3 zdarzeniami z minimalnym kursem łącznym o wartości 2,00 oraz kursem minimalnym 1,20 na każde zdarzenie.

Nie masz konta w Totalbet? Możesz założyć je w każdej wolnej chwili i tym samym korzystać z podobnych ofert w przyszłości. Rejestracji można dokonać na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu