Fortuna Gdańsk. Godziny otwarcia + oferta na dziś

Bukmacher Fortuna znajduje się obecnie w czołówce polskich operatorów bukmacherskich. Swoją pozycję na rynku buduje zresztą od 1996 roku (na początku jeszcze jako Profesjonał), a jej podstawą jest działalność na dwóch polach – Internetowym i stacjonarnym. Nie tylko więc stale rozwija swój serwis internetowy, ale i otwiera kolejne placówki, zwane przez nią samą Punktami Przyjmowania Zakładów. Wiele spośród nich znajduje się w malowniczym Gdańsku. Na co można liczyć odwiedzając je?

Fortuna Gdańsk. Godziny otwarcia + oferta na dziś
Fortuna Gdańsk. Godziny otwarcia + oferta na dziś

Oferta punktów Fortuna Gdańsk

Punkty Fortuny działające w Gdańsku prezentują klientom właśnie z tego miasta bardzo szeroką ofertę na wydarzenia sportowe. Wśród niej znalazło się miejsce na:

 • klasyczne dyscypliny sportowe – wśród nich znajduje się między innymi najpopularniejsza piłka nożna, ale i tenis, boks, siatkówka, koszykówka oraz bardziej niszowe sporty pokroju żużla czy golfa,
 • e-sporty – elektroniczna rozrywka już jakiś czas temu wdarła się do świata sportu, a gdańska Fortuna to zauważyła – można w niej obstawiać spotkania w najpopularniejszych grach, w tym League of Legends czy CS: GO,
 • Sporty Wirtualne – ta opcja jest dostępna w niektórych punktach i pozwala na obstawianie spotkań generowanych w całości przez algorytm komputerowy; tym, z czego słyną jest szybkie tempo rozwiązywania kuponów, wynoszące zaledwie kilka minut.
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Program dla stałych klientów punktów Fortuny w Gdańsku

Stali klienci, którzy regularnie odwiedzają punkty stacjonarne bukmachera Fortuna w Gdańsku mogą liczyć na możliwość skorzystania z jedynej w swojej rodzaju oferty lojalnościowej tegoż operatora – wystarczy, że założą swoją darmową kartę i… po prostu będą obstawiać. Program lojalnościowy działa w taki sposób, że promuje absolutnie każdy nasz zakład – niezależnie od tego, na jaką kwotę będzie opiewał, jaki będzie jego rodzaj lub czego będzie się tyczył. Dostaniemy dokładnie 1 punkt za każde wydane 2 złote. Punkty z kolei będziemy mogli wydawać na nagrody w specjalnym sklepiku. Głównie mowa tutaj o darmowych środkach na grę.

UWAGA: Aktualny kod promocyjny Fortuna a bonus bez depozytu to: BETONLINE

Punkty możemy zbierać do woli – nigdy nie wygasają. Co ważne, już za samo przyłączenie się do akcji pozyskamy ich 2800 (co jest równowartością 20 złotych w darmowym zakładzie). Firma często organizuje specjalne promocje, przede wszystkim związane z 1 Ligą piłki nożnej, której jest sponsorem, jeszcze bardziej zwiększając nasze zdobycze punktowe. Warto więc być na bieżąco.

UWAGA!
****
Każdy, kto założy darmowe konto do obstawiania przez internet na www.STS.pl otrzyma 100 PLN bez ryzyka. Aktywny kod promocyjny to „BETONLINE”!

Fortuna punkty naziemne
Fortuna punkty naziemne

Wybrane lokale Fortuna Gdańsk – gdzie je znaleźć i w jakich godzinach działają?

W Gdańsku działa w sumie sześć punktów naziemnych bukmachera Fortuna. Każdy z nich funkcjonuje codziennie w standardowych dla Fortuny godzinach. Te godziny otwarcia przedstawiają się następująco:

 • Ponidziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

Punkty w Gdańsku

 • ul. Dragana 16H, 80-807
 • ul. Trubadurów 6C, 80-205
 • ul. Partyzantów 17A lok. nr 1A, 80-254
 • ul. Hynka 65, 80-465
 • ul. Kołobrzeska 45 (róg Chłopskiej), 80-397
 • ul. Kartuska 88A, 80-138

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz informacje o innych punktach, na przykład, STS Gdańsk czy Fortuna Gdynia.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button