STS Gliwice. Aktualna oferta + godziny otwarcia. Jakie bonusy czekają na klientów?

STS to polska firma bukmacherska działająca na rynku już od 1997 roku, swoje usługi proponująca już teraz nie tylko Polakom, ale i Europejczykom (dzięki ekspansji trafiła również między innymi do Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Norwegii). Od początku istnienia przykłada się do swojej oferty, od jakiegoś czasu kładąc duży nacisk na jej Internetowy aspekt, jednak od początku działając również w punktach stacjonarnych. Również teraz stanowią one bardzo ważny element jej infrastruktury, a w chwili obecnej w naszym kraju jest ich przeszło 440. Kilka z nich znajdziemy również i w Gliwicach, wraz ze specjalną ofertą skierowaną właśnie do odwiedzających je typerów.

STS Gliwice. Aktualna oferta + godziny otwarcia. Jakie bonusy czekają na klientów?
STS Gliwice. Aktualna oferta + godziny otwarcia. Jakie bonusy czekają na klientów?

Oferta gliwickich punktów STS

Gliwickie punkty stacjonarne firmy bukmacherskiej STS wychodzą do swoich klientów z bardzo szeroką ofertą, związaną między innymi z takimi sportami, jak:

  • piłka nożna – od dawna jest sportem królującym w naszym kraju – właśnie dlatego STS stara się kompletnie pokrywać wszystkie wydarzenia rozgrywane w jego ramach, zarówno na poziomie ligowym (nie tylko polska liga, ale i te najmocniejsze na świecie – hiszpańska, niemiecka, angielska czy portugalska), jak i reprezentacyjnym (spotkania towarzyskie, ale i większe imprezy pokroju Mistrzostw Świata). Ważna jest tutaj również Liga Mistrzów i inne turnieje europejskie (i nie tylko).
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
  • koszykówka – jeden z wielu sportów drużynowych, które w gliwickim STS są dobrze promowane; z ligą NBA na czele, jest coraz częstszym wyborem typerów z Polski.
  • esporty – coraz popularniejsze, niedostępne w ofercie wielu innych bukmacherów – tutaj możliwe do obstawiania również stacjonarnie.

W sumie w ich ofercie znaleźć można jednak większość dyscyplin sportowych, z bardzo dużą ilością wydarzeń rozgrywanych w ich ramach. W chwili obecnej jest ich 18, jednak liczba ta potrafi być większa, w zależności od sezonu oraz specyfiki funkcjonowania wybranych sportów.

UWAGA! Tylko na www.STS.pl do zdobycia jest bonus bez depozytu za samo wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”

Gliwickie punkty stacjonarne prezentują także sporą ofertę związaną ze sportami wirtualnymi, czyli specjalnymi ligami bazującymi na symulacjach kolejnych fikcyjnych wydarzeń, przygotowanych przez algorytm komputerowy. Rozgrywają się w przyspieszonej postaci i dają możliwość obstawiania codziennie, z szybkim rozwiązywaniem kuponów. Stanowią więc doskonałą formę rozrywki międzymeczowej. W punktach w Gliwicach można też obstawiać „na żywo”, jednak tylko w godzinach ich funkcjonowania. Sprawdźmy je zatem (na przykład poniżej), zanim zdecydujemy się na ten model w przypadku interesującego nas wydarzenia.

STS punkty naziemne Gliwice
STS punkty naziemne Gliwice

Promocje dla stałych klientów w STS Gliwice

Punkty STS w Gliwicach zachęcają klientów do regularnej gry proponując specjalne bonusy zależne właśnie od ilości wizyt w lokalach, ale też od tego, ile dany typer zostawi w ich trakcie. W związku z tym firma przedstawia dwie opcje comiesięcznego wspomagania własnego budżetu na obstawianie:

  • grając za 30 złotych dziennie możemy pozyskać nawet 150 złotych miesięcznie, w formie bonusowych środków. Wystarczy, że obstawimy właśnie za minimum 30 złotych przy dziesięciu, dwudziestu i dwudziestu pięciu wizytach w punktach. Na każdym z tych progów otrzymamy na konto bonusowe 10% wartości przegranych zakładów.
  • grając za 5 złotych dziennie otrzymamy bonus w wysokości 10 złotych po 10 wizytach w punktach, albo 20 zł po 20 wizytach. Musimy jednak wybrać któryś z nich.

Wszystkie bonusy są przyznawane na kartę stałego klienta, którą warto założyć – jest to w pełni darmowe i możliwe do wykonania w gliwickim punkcie STS (i także, na przykład, w STS Białystok). Pomoże nam w tym pracownik. Pamiętajmy, że środki zdobyte z powyższych bonusów musimy upłynnić w przeciągu 30 dni.

Lokalizacja i godziny otwarcia punktów STS w Gliwicach

W sumie STS działa w czterech swoich punktach w Gliwicach. Każdy z nich otwarty jest siedem dni w tygodniu. Poniżej – większe punkty.

  • 44-100 Zwycięstwa 63 lok. nr II – otwarty codziennie w godzinach 9:00 – 22:45. Klimatyzowany, z telewizorem i ofertą na sporty wirtualne plus.
  • 44-100 Strzody 6 – otwarty codziennie w godzinach 9:00 – 20:00. Z telewizorem i pełną ofertą na sporty wirtualne (nie tylko te z plusem, ale również te zwykłe).

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button