Fortuna Wrocław. Godziny otwarcia, oferta, bonusy

Fortuna to bukmacher, który na polskim rynku działa od 1996 i od samego początku stawia na bardzo dynamiczny rozwój. Tyczy się on nie tylko, jak wiele osób ma prawo myśleć, prowadzonego przez nią serwisu internetowego, ale też bardziej fizycznej ekspansji związanej z działaniem jej punktów stacjonarnych, przez nią samą nazywanych Punktami Przyjmowania Zakładów. Spośród wielu miast, w których istnieją, Wrocław jest jednym z tych głównych. Na co mogą liczyć Wrocławianie w kwestii oferty, również tej bonusowej, ze strony „ich” lokali?

Fortuna Wrocław. Godziny otwarcia, oferta, bonusy
Fortuna Wrocław. Godziny otwarcia, oferta, bonusy

Przekrój oferty punktów Fortuny we Wrocławiu

Oferta wrocławskich punktów stacjonarnych firmy Fortuna obejmuje bardzo wiele dyscyplin sportowych, choć dopasowuje się do sytuacji na rynku (jeżeli na przykład latem skoki narciarskie nie funkcjonują, znikają z niej, by pojawić się zimą). Wszystkie spotkania sportowe można obstawiać w formule przedmeczowej, a zatem przed ich rozpoczęciem, a część również na żywo – uzależnione jest to jednak od godzin otwarcia konkretnego punktu (muszą one być dłuższe niż czas trwania danego meczu).

Jeżeli chodzi o same dyscypliny, we wrocławskiej Fortunie można typować większość spotkań w obrębie (między innymi) piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, boksu, ale też sportów bardziej niszowych i mniej popularnych – golfa, szachów czy żużla. Dodatkowo w wielu punktach można też stawiać na Sporty Wirtualne.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje dla klientów Fortuna Wrocław

Oferta promocyjna dla wszystkich osób, które odwiedzają punkty stacjonarne firmy Fortuna we Wrocławiu obraca się wokół jej programu lojalnościowego. Aby móc z niego korzystać należy założyć swoją własną kartę klienta, co można zrobić bezpłatnie u pracownika któregokolwiek z punktów. Warto od razu połączyć ją z naszym kontem internetowym (jeśli takowe posiadamy) – wtedy korzyści będziemy pozyskiwać z korzystania z karty stacjonarnie, ale i Internetowo.

UWAGA: Aktualny kod promocyjny Fortuna a bonus bez depozytu to: BETONLINE

Same zasady działania programu lojalnościowego są klarowne. Przyznaje nam on 1 punkt za każde wydane 2 złote na dowolne zakłady. Zbierane w ten sposób punkty możemy wydać na nagrody, w tym między innymi środki na darmowe zakłady. Punkty nigdy nie wygasają, dlatego też możemy je zbierać przez dowolny czas. Co ważne, za samą rejestrację pozyskamy 2800 punktów, co jest równowartością chociażby 20 złotych w postaci darmowego zakładu.

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” daje możliwość odebrania aż 100 PLN bez ryzyka na start na stronie www.STS.pl!

Fortuna punkty stacjonarne
Fortuna punkty stacjonarne

Wybrane wrocławskie lokale Fortuny

We Wrocławiu aktywnie swoją działalność prowadzi dziesięć punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna. Każdy z nich działa codziennie, choć większość w zgoła odmiennych godzinach. Dwa z najważniejszych punktów – wraz z godzinami ich otwarcia – prezentujemy poniżej, a pełną ich listę można odnaleźć na oficjalnej stronie operatora.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

UL. ŚW. MIKOŁAJA 30/31 LOK. 1A, 50-128

Godziny otwarcia:

 • PON: 10:00 – 17:30
 • WT: 9:30 – 18:30
 • ŚR: 9:30 – 18:30
 • CZW: 9:30 – 18:30
 • PT: 9:00 – 19:00
 • SOB: 8:30 – 17:30
 • NDZ: 8:30 – 17:00

UL. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 105 DWORZEC PKP, 50-085

Godziny otwarcia:

 • PON: 8:00 – 18:00
 • WT: 8:00 – 18:00
 • ŚR: 8:00 – 18:00
 • CZW: 8:00 – 18:00
 • PT: 8:00 – 18:00
 • SOB: 8:00 – 17:00
 • NDZ: 9:00 – 16:00

Na naszej stronie każdy może sprawdzić także inne bukmacherskie miejscówki w kraju. Nie ma znaczenia czy mówimy o popularnych miejscach jak Fortuna Katowice czy mniej znanych (STS Sosnowiec).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button