Gigantyczne zainteresowanie Super Bowl w USA

Badanie przeprowadzone przez AGA ujawniło, że Amerykanie postawią 6 miliardów dolarów podczas finału NFL.

Nie jest tajemnicą, że Super Bowl jest największym wydarzeniem sportowym w Stanach Zjednoczonych, a nowe badanie opublikowane w poniedziałek przez American Gaming Association (AGA) potwierdza, że: Amerykanie postawią 6 miliardów dolarów podczas imprezy futbolowej.

Badanie przeprowadzone przez Morning Consult mówi, że prawie 1-na-10 amerykańskich dorosłych planuje postawić na Super Bowl w meczu pomiędzy New England Patriots i Los Angeles Rams, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 4 lutego w Atlancie w stanie Georgia.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Inne kluczowe wnioski pokazują, że 52% postawi na Ramy, a 48% na Patriotów. Amerykanie twierdzą, że postawią 6 miliardów dolarów na Super Bowl, a 1,8 miliona Amerykanów planuje postawić pieniądze u nielegalnych operatorów.

“Zainteresowanie legalnymi, regulowanymi zakładami sportowymi w Stanach Zjednoczonych nigdy nie było wyższe” – powiedział Bill Miller, prezes AGA i dyrektor generalny AGA. “Więcej Amerykanów niż kiedykolwiek wcześniej będzie mogło postawić zakłady u legalnych bukmacherów działających obecnie w ośmiu stanach, generując cenne dochody dla rządów stanowych, lokalnych i plemiennych oraz zwiększając zaangażowanie fanów w grę.

Polscy Bukmacherzy

“Wyniki te wskazują jednak również na dalszą żywotność niebezpiecznego, nielegalnego rynku zakładów sportowych w Ameryce. Dla jurysdykcji ważniejsze niż kiedykolwiek jest ustanowienie rozsądnej polityki zapewniającej bezpieczną, legalną alternatywę z ochroną dla prawie 23 milionów Amerykanów, którzy postawią zakład na finał NFL.”

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image