Interesujesz się boksem i nie wiesz, który legalnie działający bukmacher w Polsce ma najlepszą ofertę? Sprawdź TOTALbet. To obecnie najlepsza Polska firma oferująca zakłady na boks!

Już w najbliższy weekend, z soboty na niedzielę najlepszy polski bokser wagi ciężkiej, Adam Kownacki stoczy walkę z byłym mistrzem świata, Charlesem Martinem.

TOTALbet przygotował na ten pojedynek bardzo dobrze rozbudowaną ofertę, w której znajdziemy m.in. ostatni celny cios w walce, suma nokdaunów czy liczbę rund.

Na chwilę obecną żaden polski bukmacher nie ma aż tak rozbudowanej oferty na walkę naszego zawodnika, a niektóre firmy nawet nie dają możliwości typowania tego pojedynku.

Oprócz walki Adama Kownackiego w TOTALbet znajdziemy również kilkanaście innych bokserskich starać m.in. walkę Tomasza Adamka z Jarreleml Millerem czy niezwykle emocjonująco zapowiadające się starcie o tytuł mistrza świata kategorii WBC: Deontay Wilder – Tyson Fury

Także jeżeli jesteś fanem boksu, lub wierzysz w zwycięstwo polskiego boksera to wiesz już, w która stronę powinieneś się kierować.

Posiadasz konto w TOTALbet? Jeśli nie, to możesz w ciągu kilku sekund założyć konto tymczasowe.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu