Jak obstawiać w Fortunie za punkty FKP?

Masz punkty FKP do wykorzystania? Zobacz jak obstawiać w Fortunie za pomocą nagród lojalnościowych. Jest sposób na to, by typować i nie wydawać przy tym ani złotówki z konta depozytowego!

Jak obstawiać w Fortunie za punkty FKP?
Jak obstawiać w Fortunie za punkty FKP?

Jak obstawiać w Fortunie za punkty FKP?

Jeżeli chcesz obstawić w Fortunie kupon za posiadane punkty FKP, musisz wykonać kilka prostych kroków:

 1. Zalogować się na swoje konto na www.eFortuna.pl
 2. Wybrać mecze do kuponu
 3. Wpisać stawkę
 4. Zaznaczyć opcję: „Do zapłaty XX punkty”
 5. Kliknąć zielony przycisk „Zagraj”

To wszystko, co trzeba zrobić, żeby możliwe było typowanie w Fortunie za punkty lojalnościowe. Te otrzymać można na różne sposoby – dzięki specjalnym promocjom, za obstawianie kuponów oraz dokonanie rejestracji konta ze specjalnym kodem promocyjnym.

Jak wykorzystać punkty FKP w Fortunie?
Jak wykorzystać punkty FKP w Fortunie?

Kiedy w Fortunie obstawiamy punktami, na nasze konto nie trafiają z tego typu dodatkowe FKP. Można otrzymać je natomiast przy graniu tradycyjnym. Każde 2 PLN to 1 punkt, a dzienny limit to 300.

Wygrany kupon za punkty FKP – bonus czy gotówka?

Jeżeli graczowi uda się wygrać kupon, który postawił za punkty FKP, od razu zdobyte środki trafiają na konto depozytowe, a nie bonusowe. To oznacza, iż nie jest wymagany żaden obrót, aby pieniądze wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel albo po prostu dalej z nich korzystać w ramach oferty bukmachera Fortuna.

To samo tyczy się punktów lojalnościowych, które w Fortunie są przyznawane w promocjach. Jeżeli bonus wykorzystujemy na granie kuponów, wygrana jest już gotówką i żaden dodatkowy obrót nie jest konieczny.

Ile mam punktów FKP w Fortunie? Zobacz, jak to sprawdzić!

Korzystasz z oferty maki Fortuna, ale nie wiesz, ile do tej pory punktów FKP udało ci się zgromadzić na koncie? Bardzo szybko możesz to sprawdzić. Po zalogowaniu się na konto najedź kursorem myszy na swoją nazwę użytkownika, a twoim oczom ukaże się saldo konta głównego oraz tego wyrażonego w punktach lojalnościowych. Możesz również wejść do profilu i tam znaleźć informacje na ten temat.

Na koncie widnieją dwie informacje:

 • Stan konta – oznacza ile gotówki posiadamy do wykorzystania na zawieranie zakładów
 • Punkty FKP – podaje informację o tym, ile posiadamy punktów lojalnościowych, które są do wydania

Darmowe punkty FKP w Fortunie – tak je odbierzesz!

Chcesz odebrać darmowe punkty FKP w Fortunie? Możesz to zrobić i wcale nie jest do tego potrzebna większa „gimnastyka”. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, wystarczy, że je założyć i zweryfikujesz dane podane przy rejestracji, a na dobry początek przyznane ci zostanie aż 2800 punktów i to bez konieczności dokonywania depozytu!

Jak zdobyć darmowe punkty FKP w Fortunie?

 1. Wejdź na www.eFortuna.pl
 2. Zarejestruj darmowe konto z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Zweryfikuj dane
 4. Odbierz 2800 punktów FKP, czyli równowartość 20 PLN!

4.9 / 5. Ocen: 71

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button