Bukmacher STS wprowadził nową opcję rejestracji, która pozwala na założenie konta bez weryfikacji danych. Sprawdźcie na czym dokładnie to polega i komu powinno przypaść do gustu!

Konto tymczasowe STS. Jak założyć i grać bez weryfikacji?
Konto tymczasowe STS. Jak założyć i grać bez weryfikacji?

STS bez weryfikacji

Jeszcze do niedawna tylko konto tymczasowe Totalbet pozwalało na grę u legalnego bukmachera online bez weryfikacji danych. Tuż po tym portalu podobną opcję wprowadziła Fortuna. Dołączenie STS do tego grona było tylko kwestią czasu.

O wprowadzeniu rejestracji bez weryfikacji danych poinformował Mateusz Juroszek, zarządca marki (właściciel STS jest jego ojcem – zbieżność nazwisk nie jest zatem przypadkowa!). Poniżej prezentujemy wpis na Twitterze, który jasno mówi o tym, czego można spodziewać się po koncie tymczasowym od jednego z najpopularniejszych buków w naszym kraju.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Darmowa rejestracja STS

Mimo że na oficjalnej stronie STS nie pojawił się żaden baner reklamowy informujący o rejestracji bez wysyłania skanu dokumentu tożsamości, opcja jest już jak najbardziej dostępna i można z niej korzystać.

Obecnie zakładanie konta u legalnego bukmachera STS odbywa się w dwóch etapach:

Etap I – Klikamy przycisk “Rejestracja”, a następnie podajemy adres e-mail, do którego ma być przypisane konto STS, wymyślone przez nas hasło oraz numer telefonu. Nie obędzie się też bez zaznaczenia przynajmniej jednej zgody.

STS rejestracja online
STS rejestracja online

Etap II – Po przejściu kroku numer jeden na nasz numer telefonu powinien przyjść SMS z kodem weryfikacyjnym. Wpisujemy go i dodatkowo podajemy jeszcze tylko imię, nazwisko oraz numer PESEL!

Jak założyć konto w STS
Jak założyć konto w STS

Obstawianie bez weryfikacji wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim można dokonywać na nie jedynie wpłaty środków, natomiast ewentualna wypłata możliwa jest dopiero po potwierdzeniu danych.

Bukmacherzy bez weryfikacji danych

Na pewno niezwykle wygodną funkcją jest brak konieczności podawania od razu numeru konta. Trzeba przyznać, że ten warunek często przekreśla możliwość szybkiej rejestracji, ponieważ w danym momencie nie jesteśmy w stanie sprawdzić długiego ciągu cyfr połączonego z naszym rachunkiem w banku.

Jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by mówić o tym, jak brak weryfikacji przełożył się na liczbę rejestracji w STS. Nie mamy jednak wątpliwości, że wprowadzenie tej funkcji spodoba się typerom i chętnie będą z niej korzystać. Konto tymczasowe STS to zapewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych.

Tak, bukmacher STS oferuje bonus 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE

Aktualny kod promocyjny STS dający bonus 29 PLN bez depozytu to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.sts.pl

Tak, aplikacja mobilna STS działa na systemy Android i iOS. Można ją pobrać na smartfony ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl

Tak, wystarczy posiadać konto u bukmachera STS i darmowe transmisje na żywo z meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki dostępne są na ekranie monitora i smartfona. Zakłady bukmacherskie STS to jeden z nielicznych bukmacherów, który posiada opcję meczów na żywo.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl