Bukmacher legalny Betclic z nowym logo. Kosmetyczna, ale ważna, zmiana!

Francuski operator ujawnia nowe głębokie czerwone logo, aby wzmocnić swój status „wiodącej na rynku platformy bukmacherskiej”. Firma działa już z odmienioną grafiką także na polskim rynku!

Betclic ma nowe logo – co się zmieniło?

Betclic zaprezentował nowo logo, które ma wspierać międzynarodową strategię rozwoju operatora z siedzibą w Bordeaux. Firma działa na całym świecie od bardzo dawana i to z wieloma sukcesami. Nie chce jednak na tym zaprzestać i już ogłasza kolejne, ciekawie zapowiadające się projekty.

Nowy wizerunek marki został opracowany wewnętrznie i ma odważniejszy czerwony kolor. Dla zwykłego “śmiertelnika” na pierwszy rzut oka zmiana jest niewielka i nie powinna mieć większego wpływu na samą firmę. Specjaliści od PR-u mają jednak w tej kwestii nieco inne zdanie. A jak będzie w praktyce, w prawdziwym życiu? Przekonamy się wkrótce.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W oświadczeniu operator napisał, że nowe logo powstało nie z konieczności, ale dlatego, że „wzmocnienie tożsamości” było konieczne, aby poradzić sobie z ekspansją Betclic na nowe rynki.

Legalny bukmacher w Polsce – Betclic.pl

Przypominamy, że w naszym kraju dostępna jest platforma Betclic Polska. Bukmacher ten od 2018 roku posiada licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu jest w stu procentach legalnym bukiem w naszym kraju.

Według dyrektora ds. Komunikacji Betclic w Portugalii, Miguel Domingues, nowe logo oznacza konsolidację statusu operatora jako „wiodącej na rynku platformy bukmacherskiej”.

Mamy coraz więcej użytkowników i sensowne było posiadanie logo, które odzwierciedla naszą siłę. Bardziej wyraźny i kolorowy obraz jest niewątpliwie wzmocnieniem naszego nowego statusu” – powiedział Domingues.

Betclic kod promocyjny. Cashback dla każdego!
Betclic kod promocyjny. Cashback dla każdego!

Bonus powitalny dla nowych graczy. Co można dostać za darmowe konto w Betclic?

Każdy nowy gracz może w Betclic otrzymać bonus powitalny na start. Wynosi on obecnie aż 510 złotych i jest przyznawany jako cashback od przegranej w pierwszym zakładzie postawionym na stronie bukmachera.

Tak, zarejestrowanie się w Betclic jest darmowe i legalne. Nie trzeba w tym przypadku martwić się też o bezpieczeństwo danych. W razie jakichkolwiek wątpliwości albo problemów pozostaje do dyspozycji dział Betclic Kontakt.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image