Sporty walki w aplikacji LvBET. Premia 7% do wygranych!

To będzie naprawdę dobry weekend – UFC 229, KSW 45 i walka Tomasza Adamka. Wszystkie wydarzenia ze sportów walki możecie obstawiać w aplikacji mobilnej LvBET z bonusem 7%!

Sporty walki w aplikacji LvBET. Premia 7% do wygranych!
Sporty walki w aplikacji LvBET. Premia 7% do wygranych!

Aplikacja mobilna LvBET dostępna jest dla każdego klienta tego bukmachera. Mogą z niej korzystać użytkownicy urządzeń z systemami Android oraz iOS, a więc działa na większości smartfonów i tabletów dostępnych w naszym kraju.

Na najbliższy weekend bukmacher LvBET przygotował wyjątkową ofertę specjalną dla miłośników sportów walki. Nie bez powodu, bo przecież w sobotę i w nocy z soboty na niedzielę czeka nas pełno interesujących wydarzeń – KSW 45, UFC 229 i walka Tomasza Adamka.

Chcesz skorzystać z weekendowej promocji LvBET na zakłady sportowe? Zaloguj się na swoje konto u bukmachera w aplikacji mobilnej i postaw dowolny kupon z typami na podane wyżej wydarzenia. W przypadku wygranej, zyskasz 7% wygranych więcej, niż normalnie!

Jeżeli odbierzesz doładowanie wygranych, nadal będziesz mógł zyskać bonus 200 PLN LvBET przygotowany na jesień.

Przypominamy, że nie tylko bukmacher LvBET przygotował na ten weekend oferty dla fanów sportów walki. Ciekawą promocję znaleźć można również, między innymi, w portalu marki Fortuna, gdzie za jeden kupon można zyskać nawet 100 PLN premii!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button