Polska scena bukmacherska 2020

Nowy Rok, nowe nadzieje i szanse. W mojej opinii będzie to też czas sprawdzianu dla niektórych firm bukmacherskich w Polsce. Dlaczego? Sprawdź i przeczytaj moją opinię.

Po pierwsze 2020 rok to będzie test dla PZBuk. Operator ten działa już w Polsce od jakiegoś czasu, ale dotychczasowe działania – w łagodnych słowach – były przeciętne. Czas pokaże czy ogromna grupa z sektora hazardowego jaką jest Cherry AB poważnie myśli o naszym rynku.

Legalni bukmacherzy w 2020 roku

BEM Operations Limited, BetFan, Ewinner, Typiko, Traf-Zakłady Wzajemne. Wszystkie z tych firm w Nowym Roku zaprezentują (miejmy nadzieję) swój produkt. Myślę, że z rozważań o przyszłości możemy wyrzucić Traf, który skupi się zapewne na wyścigach koni, co jest świetną oznaką dla branży zakładów konnych.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

BEM Operations Limited wystartuje pod marką Betclic. Czy operator wykorzysta nielegalnie zdobytą bazę klientów i czy jest to etyczne? Nie mi to oceniać, ale jedno jest pewne. Betclic to znana w Polsce firma i wielu klientów może skorzystać z usług tego bukmachera.

BetFan, Ewinner, Typiko – wielka zagadka. Do tej pory nie było słychać o wielu transferach pracowników z istniejących już podmiotów. Wydaje mi się, że tym firmom będzie bardzo ciężko przebić się na rynku. Może się mylę, ale tę chwilę nie widzę obszarów, w których w/w spółki miałby górować nad funkcjonującą już konkurencją.

Warto odnotować, że w 2019r. Superbet (jedyna firma w Polsce, która posiada zezwolenie tylko na naziemne zakłady) powinna zacząć oferować swoje usługi w Internecie.

Jeśli możemy zaufać danym opublikowanym przez Stowarzyszenie „Graj leganie”, Polska legalna scena bukmacherska znów odnotuje wzrost rok do roku. Obroty legalnej branży bukmacherskiej mają sięgnąć 5,86 mld zł w 2019 r., co oznacza wzrost o 15% wobec 5,1 mld zł w 2018 roku.

Czy jakiś wielki operator pojawi się na polskim rynku zakładów sportowych w 2019r.? W moje opinii niestety nie. Mieszanka wysokich podatków, biurokracji, długich procesów administracyjnych nie jest zachętą dla światowych gigantów branży.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close