Nowy Rok, nowe nadzieje i szanse. W mojej opinii będzie to też czas sprawdzianu dla niektórych firm bukmacherskich w Polsce. Dlaczego? Sprawdź i przeczytaj moją opinię.

Po pierwsze 2019 rok to będzie test dla PZBuk. Operator ten działa już w Polsce od jakiegoś czasu, ale dotychczasowe działania – w łagodnych słowach – były przeciętne. Czas pokaże czy ogromna grupa z sektora hazardowego jaką jest Cherry AB poważnie myśli o naszym rynku.

Legalni bukmacherzy w 2019 roku

BEM Operations Limited, BetFan, Ewinner, Typiko, Traf-Zakłady Wzajemne. Wszystkie z tych firm w Nowym Roku zaprezentują (miejmy nadzieję) swój produkt. Myślę, że z rozważań o przyszłości możemy wyrzucić Traf, który skupi się zapewne na wyścigach koni, co jest świetną oznaką dla branży zakładów konnych.

BEM Operations Limited wystartuje pod marką Betclic. Czy operator wykorzysta nielegalnie zdobytą bazę klientów i czy jest to etyczne? Nie mi to oceniać, ale jedno jest pewne. Betclic to znana w Polsce firma i wielu klientów może skorzystać z usług tego bukmachera.

BetFan, Ewinner, Typiko – wielka zagadka. Do tej pory nie było słychać o wielu transferach pracowników z istniejących już podmiotów. Wydaje mi się, że tym firmom będzie bardzo ciężko przebić się na rynku. Może się mylę, ale tę chwilę nie widzę obszarów, w których w/w spółki miałby górować nad funkcjonującą już konkurencją.

Warto odnotować, że w 2019r. Superbet (jedyna firma w Polsce, która posiada zezwolenie tylko na naziemne zakłady) powinna zacząć oferować swoje usługi w Internecie.

Jeśli możemy zaufać danym opublikowanym przez Stowarzyszenie „Graj leganie”, Polska legalna scena bukmacherska znów odnotuje wzrost rok do roku. Obroty legalnej branży bukmacherskiej mają sięgnąć 5,86 mld zł w 2019 r., co oznacza wzrost o 15% wobec 5,1 mld zł w 2018 roku.

Czy jakiś wielki operator pojawi się na polskim rynku zakładów sportowych w 2019r.? W moje opinii niestety nie. Mieszanka wysokich podatków, biurokracji, długich procesów administracyjnych nie jest zachętą dla światowych gigantów branży.

Polska scena bukmacherska 2019
Oceń
etoto