Który bukmacher lepszy i gdzie korzystniejszy kod promocyjny – STS czy Superbet?

Nie brakuje graczy, którzy chcieliby założyć konto w jednej z tych firm bukmacherskich. Czy to będzie dobry krok? Jak tutaj sprawa wygląda pod kątem legalności? Co oferują te podmioty hazardowe? Czy te promocje są godne uwagi?

Obie firmy hazardowe są legalne!

Zasadniczo wyboru jest sporo. Każdy gracz przed rejestracją musi jednak dokładnie sprawdzić, czym cechuje się konkretna firma bukmacherska. Warto wiedzieć, że STS jest w 100% legalny. Ten podmiot oferuje swoje usługi zgodnie z prawem już od 1997 roku. Najpierw w punktach stacjonarnych. Teraz możesz zaś obstawiać na stronie internetowej albo w czasie korzystania z aplikacji mobilnej (jest to oczywiście darmowe). STS to sponsor m.in. reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Na stronie tego bukmachera można znaleźć wzmiankę, że jest to legalna firma bukmacherska. Ewentualnie masz okazję sprawdzić rejestr domen zakazanych i wnioski będą dokładnie te same.

Jak to jest zaś z podmiotem Superbet? Bardzo podobnie. Oczywiście, ta rumuńska firma bukmacherska ma o wiele krótszy staż na rynku zakładów wzajemnych. Co ważne, ten podmiot hazardowy działa jednak legalnie. Jak sprawdzić te informacje? Na stronie tej firmy albo weryfikując zasoby rejestru domen zakazanych. Okazuje się, że ten podmiot z Rumunii (który działa od 12 lat) uzyskał niezbędne dokumenty na oferowanie zakładów wzajemnych w październiku 2019 roku.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Oferta na start od STS – bonus bez depozytu i nie tylko

Pewne jest zatem jedno. Możesz swobodnie zarejestrować się w obu tych bukmacherach. Która firma hazardowa jest lepsza? Trudno pokusić się o jednoznaczną opinię. Końcowy wybór pozostawiamy Tobie. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, warto przeczytać najważniejsze fakty o oferowanych promocjach. Co zapewnia STS? Jeśli zarejestrujesz się tutaj, a w czasie wykonywania tego zadania wpiszesz kod promocyjny sts, to będziesz mógł zgarnąć 25 PLN. Bez żadnego depozytu.

Dodatkowo do Twojej dyspozycji jest flagowa oferta tego podmiotu hazardowego. Aktualnie (stan na 25 listopada 2021 roku) wynosi ona 100% do 1200 PLN. Pamiętaj, że w tym przypadku sama rejestracja nie wystarczy. Trzeba też wykonać depozyt. Im będzie on większy, tym więcej pieniędzy otrzymasz na start od tego bukmachera.

Superbet – czy warto się zarejestrować?

Zdecydowanie tak. I to nie tylko dlatego, że ta firma bukmacherska jest legalna. Warto dodać, że wpisując kod promocyjny superbet masz okazję zgarnąć naprawdę wiele promocji. Co oferuje rumuński podmiot? Ogólnie warto w ciągu 14 dni od momentu zaakceptowania oferty powitalnej wpłacić depozyt. Możesz zainkasować bonus 100% do 200 PLN. Z kolei minimalna stawka to tutaj 20 PLN. Jeśli zrealizujesz to zadanie, to zostanie automatycznie aktywowany „Tydzień bez ryzyka”. O co zaś chodzi w tej promocji? Przez pierwszy tydzień możesz swobodnie obstawiać kupony. Jeśli okaże się, że po tych siedmiu dniach jesteś ogólnie na minusie, to otrzymasz zwrot zainwestowanych stawek (aż do 1300 PLN). Nie da się ukryć, że dzięki temu można grać ze zdecydowanie większym spokojem.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce to ten, który oferuje więcej niż pozostałe zakłady bukmacherskie online. STS, Fortuna czy Betclic? Który bukmacher legalnie działający jest w Polsce najlepszy?
Back to top button