Wszystkie 12 klubów Scottish Premiership od przyszłego sezonu będą nosić na koszulce nadruk „When the Fun Stops, Stop”.

Slogan The Senet Group’s wspierający Odpowiedzialny Hazard „When the Fun Stops, Stop” zostanie nadrukowany na koszulkach szkockich najlepszych drużyn piłkarskich od początku sezonu 2019/20.

Bezpieczniejszy komunikat o hazardzie trafi do zestawów wszystkich 12 klubów Scottish Premiership (SPFL) po tym, jak Liga podpisała dziś umowę sponsoringową z Ladbrokes.

Hasła grupy Senet pojawią się również we wszystkich programach meczowych, na tablicach sponsorskich LED i na tle wywiadów z konferencji prasowej.

Gillian Wilmot, przewodnicząca grupy Senet, powiedziała: „Kampania „When the Fun Stops, Stop”  dowiodła, że ​​jest w stanie znacząco połączyć się z graczami i pomóc rozwiązać problem hazardu”

Od czasu swojej premiery w 2015 r. Kampania dotarła szacunkowo do 82% graczy z Wielkiej Brytanii, z czego 33% potwierdziło, że pomogła ona im grać bardziej odpowiedzialnie.

Sky Bet uzgodnił podobną umowę ze wszystkimi 72 klubami angielskiej ligi piłki nożnej w tym sezonie.

_______________________________________________________________________
Bukmacher Ladbrokes nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.
Sprawdź listę legalnych bukmacherów i graj zgodnie z prawem.


bonusy bez depozytu