Bukmacher 22bet będzie legalny w Polsce?

Na oficjalnej stronie bukmachera 22bet pojawiła się informacja o tym, że planuje on ubiegać się o licencję w Polsce. Kiedy możemy spodziewać się konkretnych informacji w tej sprawie?

Bukmacher 22bet będzie legalny w Polsce?
Bukmacher 22bet będzie legalny w Polsce?

Legalny bukmacher 22bet?

Jeszcze kilka dni temu 22bet umożliwiał Polakom odwiedzanie strony internetowej do obstawiania. W weekend 3-4 listopada sytuacja ta uległa zmianie. I to dość drastycznej, bo dostęp do witryny został zablokowany dla osób korzystających z polskich adresów IP.

Być może to władze z naszego kraju zainterweniowały i poinformowały o obowiązujących w Polsce przepisach hazardowych. To jednak tylko domysły, które bardzo trudno zweryfikować.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Fakt jest jednak taki, że na stronie głównej 22bet widnieje informacja o tym, że firma stara się o uzyskanie “krajowej” licencji. Poniżej przedstawiamy wam cały komunikat:

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Firma stara się obecnie o uzyskanie krajowej licencji. Dostęp do 22bet.com został tymczasowo zawieszony.

Przepraszamy, proszę zostawić swój adres e-mail, abyśmy mogli udzielić odpowiedzi.

Z wyrazami szacunku, firma bukmacherska 22bet

Nowi legalni bukmacherzy 2019

Jeżeli 22bet rzeczywiście uzyska zgodę na przyjmowanie zakładów od Polaków, nie wydaje się, by udało mu się załatwić wszystkie niezbędne formalności w roku 2018. Prawdopodobnie więc ten bukmacher stanie się legalny dopiero w 2019.

Na ten moment jeszcze nie wiadomo, jacy bukmacherzy wkrótce pojawią się na polskim rynku. W październiku licencje przyznane zostały dwóm nowym podmiotom – BetFan oraz eWinner.

Chcesz obstawiać legalnie? www.eFortuna.pl!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image