Zakaz obstawiania wyborów prezydenckich. Na razie w Rosji

Współczesne firmy bukmacherskie przyjmują zakłady nie tylko na wydarzenia sportowe, ale także te związane z programami rozrywkowymi bądź polityką. To właśnie tego ostatniego chcą zabronić politycy w Rosji. Czy za ich przykładem pójdą też rządzący w naszym kraju?

Zakaz obstawiania wyborów prezydenckich. Na razie w Rosji

Zagrożenie dla Putina?

W chwili obecnej nie istnieją w Rosji żadne regulacje zakazujące umieszczania konkretnych wydarzeń w ofercie zakładów bukmacherskich. Wiele wskazuje jednak na to, iż zmieni się to bardzo szybko, bo już do marcowych wyborów prezydenckich w tym kraju. Władimir Putin wydaje się być faworytem tego politycznego starcia, ale z pewnością znalazłoby się wielu chętnych, którzy chcieliby w ten czy inny sposób zyskać pieniądze na ewentualnej porażce obecnie rządzącego. Istnieje również ryzyko, że ktoś inwestując spore pieniądze, będzie chciał w jakiś sposób zaszkodzić Putinowi.

Mecz do jednej bramki

Jak czytamy w dzisiejszym wydaniu dziennika “Rzeczpospolita”, rosyjskie firmy bukmacherskie, mimo iż obecnie mogą to robić zgodnie z prawem, nie zdecydowały się na przyjmowanie zakładów na wybory prezydenckie. Podobno nie widzą w tym większego sensu, mówiąc, że nie warto stawiać meczu, którego zwycięzca i tak jest już znany.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Ministerstwo Finansów nie widzi żadnego problemu w tym, by mieszkańcy kraju  zakładali się o rezultaty wydarzeń politycznych odbywających się za granicą. Nowo wprowadzona ustawa będzie zatem dotyczyła tylko i wyłącznie zdarzeń na terytorium Rosji.

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Zakłady bukmacherskie w Polsce 2018

W Polsce działa obecnie niecałe dziesięć firm bukmacherskich. Niemal każda z nich ma w swojej ofercie zakłady specjalne na politykę, programy telewizyjne, a nawet kursy walut czy kryptowalut.

Nie trzeba obstawiać popularnych dyscyplin sportowych, aby odebrać darmowe 20 PLN bez depozytu w Totolotku. Wejdź na www.Totolotek.pl już teraz i odbierz bonus bez depozytu, a później nawet 500 PLN za wpłatę na konto bukmacherskie!

Ofertę na wybory prezydenckie w Rosji przygotował, między innymi, bukmacher Fortuna. Jeżeli obecny zarządca naszego sąsiada nie zwycięży, można zarobić prawie 32 złote za każdą postawioną złotówkę!

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close