Kalendarz adwentowy Etoto 2018

Misja grudzień – pod taką nazwą znaleźć można kalendarz adwentowy Etoto 2018. Jakie oferty przygotowano dla graczy na dwunasty miesiąc w roku?

Kalendarz adwentowy Etoto 2018
Kalendarz adwentowy Etoto 2018

Legalny bukmacher Etoto ma dla graczy aż dwadzieścia sześć ofert specjalnych, które można będzie odbierać od dnia 1 grudnia, to jest najbliższej soboty.

W kalendarzu adwentowym Etoto będzie można znaleźć freebety, doładowania kont, bonusy oraz inne ciekawe oferty przygotowane specjalnie dla typerów. Można liczyć na to, że wśród promocji znajdą się nie tylko takie z piłki nożnej, ale też gali w rodzaju KSW 46.

Aby korzystać z akcji bonusowych dostępnych na święta 2018, wystarczy posiadać darmowe konto u bukmachera Etoto. Rejestracji można dokonać w każdej wolnej chwili, a wszystko załatwia się przez internet. Sprawa bardzo prosta i – co najważniejsze – w stu procentach legalna!

Powyżej znajdziecie odnośnik do kalendarza adwentowego, który na ten rok przygotował inny legalny bukmacher, LvBET. Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ podobną promocję udostępniono również graczom Forbet.

Kiedy możemy spodziewać się następnych gwiazdkowych niespodzianek od polskich firm bukmacherskich? Liczmy, że wszystko wyjaśni się w ciągu kilku najbliższych godzin. Oczywiście, będziemy was informować na bieżąco o wszystkim, co istotne!

Nie masz konta w Etoto? Założysz je za darmo na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button