Bet365 bez konkurencji

Prestiżowy światowy portal związany z grami hazardowymi – EGR, opublikował swój doroczny ranking EGR Power 50 – lista największych firm online z branży gier.

W rankingu bez niespodzianek. Po raz 9. z rzędu na pierwszym miejscu zameldował się bet365. Chyba wybór zwycięzcy nikogo nie może dziwić. Operator ze Stoke kilka dni temu opublikował swoje wyniki finansowe za zeszły rok. Przychody z zakładów i gier wzrosną o 26% do 2,72 miliarda funtów, a zyski wzrosną o 33% do 682 milionów funtów.

Pierwszą piątkę dopełniają GVC Holding, Stars Group, Paddy Power Betfair i Kindred Group.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Z rankingu możemy znaleźć trzy spółki, które legalnie funkcjonują na polskim runku. 13. zanotowała Cherry Group, 15. Fortuna Entertainment Group, a 49. Superbet.

________________________________________________________________________
Bet365 nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.

Polscy Bukmacherzy

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button