Firma bukmacherska LvBET udostępniła w swojej ofercie kursy na spotkania rozgrywane w ramach rodzimej Ligi Futbolu Amerykańskiego. To bardzo dobra wiadomość dla miłośników NFL, którzy czekają na wrześniową inaugurację kolejnego sezonu!

Liga Futbolu Amerykańskiego w LV BET!
Liga Futbolu Amerykańskiego w LV BET!

Obstawianie futbolu amerykańskiego

Mecze futbolu amerykańskiego cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Nic dziwnego, że obecnie prawie każdy legalny bukmacher pozwala na typowanie meczów rozgrywanych w ramach tej dyscypliny. Dopiero jednak Lv BET jako pierwszy uruchomił ofertę na spotkania Ligi Futbolu Amerykańskiego, w której występuje łącznie 28 zespołów z Polski.

Tylko osoby zarejestrowane na www.LvBET.pl mają możliwość korzystania z oferty kursowej na polskie rozgrywki futbolu amerykańskiego. Jeżeli jeszcze nie posiadacie konta u tego bukmachera, możecie zrobić to zgodnie z prawem i to całkowicie online w każdej wolnej chwili.

Gdzie typować NFL?

Amerykańską ligę NFL, która jest bez wątpienia najlepsza na świecie, znajdziecie w większości bukmacherów. I nie mowa tu jedynie o dostępie online, ale także punktach naziemnych. Lv Bet rzeczywiście jednak jako pierwszy udostępnił ofertę Ligi Futbolu Amerykańskiego z naszego kraju.

Pierwsze kursy pojawiły się na weekendowe spotkania, czyli te, które zostaną rozegrane w sobotę (28 kwietnia) oraz niedzielę (29 kwietnia). Oto, co można typować w LvBET w chwili obecnej:

  • Lowlanders Białystok – AZS UWM Olsztyn Lakers
  • Wilki Łódzkie – Patrioci Poznań
  • Silesia Rebels – Tychy Falcons
Liga Futbolu Amerykańskiego kursy bukmacherskie
Liga Futbolu Amerykańskiego kursy bukmacherskie

Patrząc na notowania poszczególnych zespołów, nie można powiedzieć, by w LFA brakowało faworytów. W przypadku wyrównanych meczów kursy będą z pewnością na tyle wyjątkowe, by pomyśleć o zainteresowaniu się rodzimym futbolem amerykańskim. My także nadal będziemy przyglądać się ofercie LvBET. Obiecujemy również, że w najbliższym czasie napiszemy dłuższy materiał o obstawianiu rozgrywek futbolowych!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu