Totolotek organizuje Maraton Bukmacherski!

Maraton Bukmacherski to przede wszystkim dobra zabawa dla tych, którzy lubią długodystansowe… obstawianie. W ciągu 27 dni promocji będzie można zyskać prawo do zdobycia części puli wynoszącej aż 100.000 PLN!

Totolotek organizuje Maraton Bukmacherski!
Totolotek organizuje Maraton Bukmacherski!

Konkurs bukmacherski w Totolotku

Zakłady Bukmacherskie przygotowały Maraton Bukmacherski, czyli specjalną promocję, w ramach której każdy uczestnik spełniający wymogi podane w regulaminie (za chwilę więcej na ten temat!) będzie mógł otrzymać nagrodę gwarantowaną. W tym przypadku zyskać można aż część z puli, która wynosi 100.000 PLN.

Zasady podziału nagrody głównej są proste. Jeżeli zagrasz przez 27 dni za co najmniej 10 PLN w portalu www.Totolotek.pl, trafisz do grona osób, z którymi podzielisz się po równo kwotą 100.000 PLN! Przykładowo, 100 osób to 1000 PLN premii dla każdej z nich!

Maraton w obstawianiu. Kiedy start?

Organizator promocji daje graczom czas na przygotowanie do maratonu, dlatego też nie rozpoczyna się od już teraz. Czas na zapisanie się do tej oferty macie do 7 maja. Od tego czasu codziennie, do 3 czerwca, należy stawiać kupony ze stawką wynoszącą co najmniej 10 PLN.

Jak typować mecze legalnie? 

Tylko osoby, które są zarejestrowane u legalnego bukmachera na www.Totolotek.pl, mają prawo do skorzystania z tej promocji i otrzymania części z puli nagród. Każdy może posiadać tylko jeden profil. Warto dodać, że weryfikacja u bukmachera Totolotek przebiega bardzo sprawnie i nie przysparza najmniejszych problemów!

Bukmacher wszystkich laureatów Maratonu ogłosi na swojej stronie internetowej w dniu 7 czerwca 2018!

Wybrane punkty regulaminu promocji Maraton Bukmacherski 2018
Wybrane punkty regulaminu promocji Maraton Bukmacherski 2018

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close