Lotto kod promocyjny. 10 PLN za darmo na grę!

Każdy grający w Lotto przez internet może wykorzystać kod promocyjny na darmowe 10 PLN na grę. Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej oferty specjalnej?

Lotto kod promocyjny. 10 PLN za darmo na grę!
Lotto kod promocyjny. 10 PLN za darmo na grę!

Lotto darmowa kasa

Lotto kod promocyjny to sposób na grę bez konieczności wydawania własnych środków. Każdy, kto puszczał “Totka” chociaż jeden raz, doskonale wie, iż zagranie kuponu nie zawsze jest małym wydatkiem!

Lotto online opublikowało właśnie bonusowe hasło, które dostępne jest tylko przez święta 2019. Oferta ważna jest zatem tylko od 23 do 26 grudnia i jedynie dla nowych klientów!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Jak zdobyć 10 PLN na obstawianie, na przykład, Keno w internecie albo innych gier Totalizatora Sportowego? Wystarczy przy rejestracji konta wpisać odpowiednie słowo i gotowe!

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Lotto kod promocyjny na święta

Nieprawdą jest, że wpisywanie kodu zajmuje wiele czasu. To dosłownie parę chwil, a dzięki nim do zdobycia jest aż 10 PLN bonusu, które można wykorzystać i tym samym powalczyć o wielomilionowe wygrane!

Lotto online kod promocyjny na święta 2019 brzmi po prostu… GWIAZDKA. Łatwo zapamiętać i – co najważniejsze – jeszcze prościej podać!

Przypominamy, że na ten moment tylko portal Gry Lotto Online pozwala na granie w “Lotka” przez internet w legalny sposób. Nie jest też w tym przypadku pobierana żadna opłata czy prowizja jak ma to miejsce przy użyciu pośredników.

Jak grać w Lotto online za darmo?

Uwaga! Jeżeli ktoś już posiada konto na stronie Lotto, nie ma możliwości, by odebrał darmowe 10 PLN na grę. Opisywana przez nas oferta jest dostępna tylko dla tych, co jeszcze nie rejestrowali konta u Totalizatora Sportowego.

Wkrótce pojawią się kolejne kody promocyjne na inne okazje. O tych najciekawszych na pewno będziemy was informować – bądźcie z nami na bieżąco i regularnie nas odwiedzajcie! :)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image