Granie w Lotto przez internet to wygodna sprawa. Chcecie dowiedzieć się, jak to się robi? Przedstawiamy wam instrukcję krok po kroku, dzięki której zrozumiecie cały mechanizm i będziecie mogli zostać milionerami bez wychodzenia z domu!

Jak grać w Lotto w internecie?
Jak grać w Lotto w internecie?

Totalizator Sportowy w dniu 5 grudnia 2018 roku uruchomił stronę internetową Gry Lotto, w której można stawiać kupony całkowicie przez internet. Co to oznacza dla graczy? Przede wszystkim to, iż nie muszą oni już teraz udać się do kolektury, by dać szansę swojemu szczęściu i mieć szansę na wygranie wielomilionowej kumulacji!

Aktualny kod promocyjny Forbet: BETONLINE

Oczywiście, Lotto przez internet jest rozrywką jak najbardziej legalną. Portal do obstawiania posiada wszelkie niezbędne koncesje i zgody Ministerstwa Finansów, a to oznacza, że można korzystać z niego bez żadnych obaw o konsekwencje prawne.

Wbrew temu, o czym można było przeczytać w internecie jeszcze przed pojawieniem się „Lotka” online, Totalizator nie zdecydował się na nazwanie swojej nowej strony iLotto.

Bonus bez depozytu 20 PLN w mobilnym Etoto!

Nazwa, oczywiście, nie ma żadnego wpływu na grę, chociaż trzeba przyznać, że oddzielna prawdopodobnie byłaby swego rodzaju symbolem autonomiczności od tradycyjnych zakładów. A może właśnie w ten sposób chciano pokazać, że to tak naprawdę jeden i ten sam produkt tylko w dwóch różnych formach?

Rejestracja w Lotto w internecie 

lotto online rejestracja
lotto online rejestracja

Żeby postawić kupon w Lotto online, potrzebujesz konta na stronie internetowej. Formularz rejestracyjny składa się z pięciu części. Oto, co dokładnie znajduje się w każdej z nich i na co pozwala:

 1. Krok pierwszy to wprowadzenie podstawowych danych na temat naszego profilu, czyli adres e-mail, hasło, specjalny kod PIN (składający się z 6 cyfr!)
 2. W kroku numer dwa podajemy dane takie jak imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania i tak dalej. Innymi słowy, przedstawiamy się już dokładniej, niż miało to miejsce w kroku pierwszym
 3. Pora na limity. Zgodnie obowiązującymi przepisami, zobowiązani jesteśmy do tego, by podać, ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na grę i jaki czas dopuszczamy przeznaczyć na grę w Lotto
 4. Weryfikacja tożsamości, to moment, gdzie musimy przesłać skan dokumentu, który potwierdzi podane przez nas dane. Chodzi również o to, by sprawdzić, czy jesteśmy osobami pełnoletnimi, a więc mamy przynajmniej 18 lat
 5. Już wszystko gotowe! Teraz pozostaje czekać na e-mail potwierdzający rejestrację oraz weryfikację!

Konto tymczasowe Fortuna już dostępne!

Jakie kupony można grać w Lotto online?

Granie w popularnego „Totolotka” przez internet jest naprawdę ciekawą propozycją. W dzisiejszych czasach wiele rzeczy załatwiamy online i aż dziwne, że Totalizator dopiero zauważył w tym potencjał. Jak to się mówi – lepiej późno, niż wcale!

Lotto online w momencie pojawienia się w internecie przygotował dla graczy trzy rodzaje gier. Wiadomo już teraz, że oferta będzie systematycznie poszerzana o kolejne produkty, dzięki czemu możemy liczyć na to, iż portal nie zostanie pozostawiony samemu sobie, a sukcesywnie będzie zmieniał się na lepsze!

Euro Jackpot przez internet
Euro Jackpot przez internet

Na dzień 6 grudnia w Lotku w internecie można grać w następujące gry:

 • Lotto, czyli dawny Duży Lotek
 • Mini Lotto
 • Euro Jackpot, czyli losowania, w których do wygrania są nagrody przekraczające setki milionów złotych!

Jak zagrać w Totolotka przez internet? 

Jeżeli mamy już zweryfikowane konto, możemy przejść do działania, czyli grania kuponów. Cały proces nie jest skomplikowany, dlatego nie musicie się martwić, czy sobie z nim poradzicie. Jesteśmy przekonani, że nawet za pierwszym razem pójdzie wam dobrze i będzie później już tylko coraz lepiej.

Najważniejsze jest to, że wszystko dostępne jest na stronie po polsku, a więc w razie jakichkolwiek wątpliwości wszystkiego można się dowiedzieć w szybkim czasie. Wszystkie porady napisane są krótko, zwięźle i na temat. Warto za to pochwalić twórców strony i uznać tę cechę za sporą zaletę Lotto online

Jak postawić Euro Jackpot w internecie?

Euro Jackpot to losowanie jedyne w swoim rodzaju. Tutaj nie gra się „tylko” o kilka czy kilkanaście milionów. Wystarczy prawidłowo wskazać łącznie siedem liczb (5 z 50 oraz 2 z 10), by zarobić grubo ponad 100.000.000 PLN! Tak, dobrze przeczytaliście, a nam wcale nie pomyliły się zera!

Jak stawiać Euro jackpot przez internet
Jak stawiać Euro jackpot przez internet

Granie w Euro Jackpot online krok po kroku:

 1. Klikamy logo „Euro Jackpot” na stronie głównej Gry Lotto
 2. Decydujemy czy chcemy sami wytypować liczby, czy zagrać „chybił trafił”
 3. W razie potrzeby zmieniamy liczby albo usuwamy konkretny zakład
 4. Jeżeli chcemy, możemy dodać nowy zakład, czyli „okienko” z liczbami
 5. Każdy zakład to 12,50 PLN!
 6. Istnieje możliwość dokonania subskrypcji, czyli grania kuponu automatycznie do momentu rezygnacji bądź wyczerpania środków.
 7. Płacisz i gotowe!

Jak postawić kupon Lotto przez internet?

Lotto to główny produkt Totalizatora Sportowego. Jest bez wątpienia najpopularniejszy wśród graczy i pozwala przeżyć niezapomniane emocje, nie wspominając już o możliwości zdobycia sporych pieniędzy!

Lotto przez internet
Lotto przez internet

W porównaniu z opisywanym przez nas Euro Jacpot, tutaj mamy znacznie więcej możliwości. Po pierwsze, możemy zagrać z tak zwanym „Plusem”. Po drugie, istnieje możliwość grania wielokrotnie tych samych numerów. A oto szczegóły:

Kupon Lotto online krok po kroku:

 1. Wybierasz liczby albo decydujesz się na grę na „chybił trafił”
 2. Grasz z Plusem bądź bez
 3. Wybierasz, na ile losowań chcesz postawić dane zakłady
 4. Otrzymujesz możliwość dokonania subskrypcji
 5. Płacisz i gotowe!

Mini Lotto przez internet. Jak grać? 

Mini Lotto to propozycja dla osób, które nie chcą inwestować dużych środków, a jednocześnie nie potrzeba im do szczęścia wygrana z sześcioma zerami.

Jeden zakład w Mini Lotto to koszt zaledwie 1,25 PLN, natomiast do wygrania codziennie jest aż 300.000 PLN. Wbrew pozorom, produkt ten cieszy się sporym zainteresowaniem. Na pewno nie znalazł się w internecie bez powodu!

Jak obstawiać Mini Lotto w internecie krok po kroku:

 1. Wybierasz liczby
 2. W razie potrzeby, decydujesz się na „chybił trafił”
 3. Dodajesz lub usuwasz zakłady
 4. Wybierasz na ile losowań chcesz stawiać dane liczby
 5. Płacisz i gotowe!

Wolisz obstawiać mecze online?
Darmowe konto założysz na www.Etoto.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu