Jak grać w Lotto w internecie?

Granie w Lotto przez internet to wygodna sprawa. Chcecie dowiedzieć się, jak to się robi? Przedstawiamy wam instrukcję krok po kroku, dzięki której zrozumiecie cały mechanizm i będziecie mogli zostać milionerami bez wychodzenia z domu!

Jak grać w Lotto w internecie?
Jak grać w Lotto w internecie?

Lotto online – jak grać?

Totalizator Sportowy w dniu 5 grudnia 2018 roku uruchomił stronę internetową Gry Lotto, w której można stawiać kupony całkowicie przez internet. Co to oznacza dla graczy? Przede wszystkim to, iż nie muszą oni już teraz udać się do kolektury, by dać szansę swojemu szczęściu i mieć szansę na wygranie wielomilionowej kumulacji!

Oczywiście, Lotto przez internet jest rozrywką jak najbardziej legalną. Portal do obstawiania posiada wszelkie niezbędne koncesje i zgody Ministerstwa Finansów, a to oznacza, że można korzystać z niego bez żadnych obaw o konsekwencje prawne.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Wbrew temu, o czym można było przeczytać w internecie jeszcze przed pojawieniem się “Lotka” online, Totalizator nie zdecydował się na nazwanie swojej nowej strony iLotto.

Nazwa, oczywiście, nie ma żadnego wpływu na grę, chociaż trzeba przyznać, że oddzielna prawdopodobnie byłaby swego rodzaju symbolem autonomiczności od tradycyjnych zakładów. A może właśnie w ten sposób chciano pokazać, że to tak naprawdę jeden i ten sam produkt tylko w dwóch różnych formach?

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Rejestracja w Lotto w internecie 

Żeby postawić kupon w Lotto online, potrzebujesz konta na stronie internetowej. Formularz rejestracyjny składa się z pięciu części. Oto, co dokładnie znajduje się w każdej z nich i na co pozwala:

 1. Krok pierwszy to wprowadzenie podstawowych danych na temat naszego profilu, czyli adres e-mail, hasło, specjalny kod PIN (składający się z 6 cyfr!)
 2. W kroku numer dwa podajemy dane takie jak imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania i tak dalej. Innymi słowy, przedstawiamy się już dokładniej, niż miało to miejsce w kroku pierwszym
 3. Pora na limity. Zgodnie obowiązującymi przepisami, zobowiązani jesteśmy do tego, by podać, ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na grę i jaki czas dopuszczamy przeznaczyć na grę w Lotto
 4. Weryfikacja tożsamości, to moment, gdzie musimy przesłać skan dokumentu, który potwierdzi podane przez nas dane. Chodzi również o to, by sprawdzić, czy jesteśmy osobami pełnoletnimi, a więc mamy przynajmniej 18 lat
 5. Już wszystko gotowe! Teraz pozostaje czekać na e-mail potwierdzający rejestrację oraz weryfikację!

Jakie kupony można grać w Lotto online?

Granie w popularnego “Totolotka” przez internet jest naprawdę ciekawą propozycją. W dzisiejszych czasach wiele rzeczy załatwiamy online i aż dziwne, że Totalizator dopiero zauważył w tym potencjał. Jak to się mówi – lepiej późno, niż wcale!

Lotto online w momencie pojawienia się w internecie przygotował dla graczy trzy rodzaje gier. Wiadomo już teraz, że oferta będzie systematycznie poszerzana o kolejne produkty, dzięki czemu możemy liczyć na to, iż portal nie zostanie pozostawiony samemu sobie, a sukcesywnie będzie zmieniał się na lepsze!

Euro Jackpot przez internet
Euro Jackpot przez internet

Na dzień 6 grudnia w Lotku w internecie można grać w następujące gry:

 • Lotto, czyli dawny Duży Lotek
 • Mini Lotto
 • Euro Jackpot, czyli losowania, w których do wygrania są nagrody przekraczające setki milionów złotych!

Jak zagrać w Totolotka przez internet? 

Jeżeli mamy już zweryfikowane konto, możemy przejść do działania, czyli grania kuponów. Cały proces nie jest skomplikowany, dlatego nie musicie się martwić, czy sobie z nim poradzicie. Jesteśmy przekonani, że nawet za pierwszym razem pójdzie wam dobrze i będzie później już tylko coraz lepiej.

Najważniejsze jest to, że wszystko dostępne jest na stronie po polsku, a więc w razie jakichkolwiek wątpliwości wszystkiego można się dowiedzieć w szybkim czasie. Wszystkie porady napisane są krótko, zwięźle i na temat. Warto za to pochwalić twórców strony i uznać tę cechę za sporą zaletę Lotto online

Jak postawić Euro Jackpot w internecie?

Euro Jackpot to losowanie jedyne w swoim rodzaju. Tutaj nie gra się “tylko” o kilka czy kilkanaście milionów. Wystarczy prawidłowo wskazać łącznie siedem liczb (5 z 50 oraz 2 z 10), by zarobić grubo ponad 100.000.000 PLN! Tak, dobrze przeczytaliście, a nam wcale nie pomyliły się zera!

Jak stawiać Euro jackpot przez internet
Jak stawiać Euro jackpot przez internet

Granie w Euro Jackpot online krok po kroku:

 1. Klikamy logo “Euro Jackpot” na stronie głównej Gry Lotto
 2. Decydujemy czy chcemy sami wytypować liczby, czy zagrać “chybił trafił”
 3. W razie potrzeby zmieniamy liczby albo usuwamy konkretny zakład
 4. Jeżeli chcemy, możemy dodać nowy zakład, czyli “okienko” z liczbami
 5. Każdy zakład to 12,50 PLN!
 6. Istnieje możliwość dokonania subskrypcji, czyli grania kuponu automatycznie do momentu rezygnacji bądź wyczerpania środków.
 7. Płacisz i gotowe!

Jak postawić kupon Lotto przez internet?

Lotto to główny produkt Totalizatora Sportowego. Jest bez wątpienia najpopularniejszy wśród graczy i pozwala przeżyć niezapomniane emocje, nie wspominając już o możliwości zdobycia sporych pieniędzy!

Lotto przez internet
Lotto przez internet

W porównaniu z opisywanym przez nas Euro Jacpot, tutaj mamy znacznie więcej możliwości. Po pierwsze, możemy zagrać z tak zwanym “Plusem”. Po drugie, istnieje możliwość grania wielokrotnie tych samych numerów. A oto szczegóły:

Kupon Lotto online krok po kroku:

 1. Wybierasz liczby albo decydujesz się na grę na “chybił trafił”
 2. Grasz z Plusem bądź bez
 3. Wybierasz, na ile losowań chcesz postawić dane zakłady
 4. Otrzymujesz możliwość dokonania subskrypcji
 5. Płacisz i gotowe!

Mini Lotto przez internet. Jak grać? 

Mini Lotto to propozycja dla osób, które nie chcą inwestować dużych środków, a jednocześnie nie potrzeba im do szczęścia wygrana z sześcioma zerami.

Jeden zakład w Mini Lotto to koszt zaledwie 1,25 PLN, natomiast do wygrania codziennie jest aż 300.000 PLN. Wbrew pozorom, produkt ten cieszy się sporym zainteresowaniem. Na pewno nie znalazł się w internecie bez powodu!

Jak obstawiać Mini Lotto w internecie krok po kroku:

 1. Wybierasz liczby
 2. W razie potrzeby, decydujesz się na “chybił trafił”
 3. Dodajesz lub usuwasz zakłady
 4. Wybierasz na ile losowań chcesz stawiać dane liczby
 5. Płacisz i gotowe!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close