Lotto Szybkie 600. Jak grać w internecie, co można wygrać, kiedy losowania?

Szybkie 600 w Lotto online to szansa na zdobywanie 600 złotych co tydzień przez rok. Jak grać i kiedy odbywają się losowania? Poznajcie wszystkie istotne wiadomości na temat jednej z nowości Totalizatora Sportowego!

Lotto Szybkie 600. Jak grać w internecie, co można wygrać, kiedy losowania?
Lotto Szybkie 600. Jak grać w internecie, co można wygrać, kiedy losowania?

Szybkie 600 – co to jest?

Szybkie 600 to prawdopodobnie jeden z produktów, które dość szybko zostały zapamiętane przez graczy Lotto. Reklama promująca to losowanie jest skoczna, a przy tym pełna barw, a występujące w niej postaci – na tyle charakterystyczne i znane, że trudno ich nie zapamiętać. Właśnie dlatego coraz więcej w sieci osób zainteresowanych wspomnianym losowaniem. Co to jest Szybkie 600? Sprawdźcie to z nami już teraz!

Tytułowe szybkie 600 to 600 złotych przelewane na konto zwycięzcy losowania każdego tygodnia aż przez rok. Innymi słowy, w jednym miesiącu można od Totalizatora Sportowego otrzymać 2400 złotych. Daje to blisko 30000 złotych w ciągu roku, tym bardziej, iż podczas losowania można zgarnąć dodatkową premię.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zagrać w Szybkie 600 w Lotto?

Od pewnego czasu dostępne jest Lotto przez internet i to właśnie platforma online daje obecnie najszybszą i najwygodniejszą możliwość grania w Szybkie 600. Aby postawić kupon, wystarczy już 2 złote, a zadaniem gracza jest trafienie 6 z 32 liczb.

Aby zagrać w Szybkie 600 online, potrzebne jest nam darmowe konto, które można założyć na oficjalnej stronie internetowej Gry Lotto online. W przypadku braku profilu gracza można wypełnić formularz w dowolnym momencie, a cały proces nie zajmuje więcej niż kilka minut.

Kiedy losowanie Szybkie 600?

Popularność gry Szybkie 600 nie tylko wynika z prostych zasad i ciekawych wygranych. Nie bez znaczenia jest na pewno tutaj fakt, że losowania odbywają się co 4 minuty. Każdy ma szansę na wygraną między godzinami 6:36 a 23:52, czyli prawie cały dzień!

Losowania Szybkie 600 online mają miejsce i w środku tygodnia, i w weekendy. Każdy może zagrać codziennie i nie musi przy tym wychodzić z domu czy nawet wystawiać nosa sprzed wyświetlacza smartfona. Wszystko, rzecz jasna, jest całkowicie legalne. Mowa w końcu o produkcie Totalizatora Sportowego.

Szybkie 600 wygrane. Co można zdobyć?

W Szybkie 600 w internecie nagrodą główną jest 600 złotych wypłacane co tydzień przez rok. Dodatkowo, w losowaniu może paść premia wypłacana jednorazowo. Jej potencjalna wartość to nawet kilka tysięcy złotych. Co bardzo ważne, nie trzeba dokładać do stawki, by mieć szasnę na ekstra prezent!

Szybkie 600 wygrane
Szybkie 600 wygrane

Nagroda numer jeden to jeszcze nie wszystko. Za trafienie 5 z 32 liczb zdobywa się 250 złotych, za 4 50 zł, za 3 4 zł, a za 2 – 2 złote. Wystarczy więc minimalne szczęście, by zwróciły się zagrane pieniądze, a nawet stawka została podwojona!

Każdy, kto gra w Lotto w internecie, może zdecydować się na postawienie kuponów w wielu losowaniach. W ten sposób daje się sobie większe szanse na wygraną. Rozstrzygnięć w ciągu dnia jest na tyle dużo, że na pewno każdy chętny znajdzie dla siebie najbardziej dogodny moment na postawienie szczęśliwych liczb.

Szybkie 600 czy Keno – w co lepiej grać?

Podobnie jak Szybkie 600 również Keno daje możliwość brania udziału w losowaniach odbywających się co kilka chwil. Która z tych gier jest lepsza? Opinii na ten temat jest bardzo wiele i każdy musi sam podjąć decyzję, jaką grę wybiera.

W Keno wygrane do zdobycia są większe, bo te mogą wynieść nawet 200.000 złotych, a przy dziesięciokrotnej stawce – aż 2 miliony. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że tutaj do trafienia jest aż 10 liczb, a nie 6, natomiast stawka przy chęci wygrania naprawdę dużych kwot to nie 2 złote, a 20.

Szybkie 600 duża wygrana
Szybkie 600 duża wygrana

Szybkie 600 i Keno to propozycje dla dwóch zupełnie odmiennych rodzajów graczy. Jeżeli ktoś nie chce dużo wygrać, a jednocześnie zależy mu na regularnych wypływach na konto, na pewno nie wybierze gry, gdzie trzeba trafić 10 z 10 liczb, by zdobyć 200.000 złotych jednorazowo.

Szybkie 600 opinie zbiera bardzo dobre, o czym można przekonać się już teraz. Przygotowaliśmy zbiór komentarzy znalezionych w sieci na temat opisywanego losowania. Poznajcie je już teraz:

„Najlepsza gra Lotto w jaką grałam. Naprawdę! Można postawić tylko 2 złote, a wygrywanie 600 złotych co tydzień jest bardzo kuszące!”

Znacznie lepsza opcja od Ekstra Pensji, gdzie nie ma częstych losowań, a trafienie nagrody głównej graniczy z cudem. Szybkie 600 to coś, czego od dawna szukałem!”

Oby więcej takich gier od Lotto! Szybkie 600 to prostota, a jednocześnie super wygrane do zdobycia. Jest pewny, że to będzie hit – tym bardziej, że można grać przez internet!

„Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem tym, że w Szybkie 600 można wygrać nie tylko za wszystkie trafione liczby. Ostatnio zdobyłem 50, a wcześniej 250 złotych. Super sprawa!”

A jakie są wasze doświadczenia z Szybkie 600 w Lotto? Uważacie, że tego typu gry mają sens czy raczej celujecie w znacznie pokaźniejsze wygrane, gdzie trzeba liczyć zera, by się nie pogubić?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

1.5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button