Keno wysokie wygrane. Sprawdź, ile w Lotto online zarobili szczęśliwcy!

Wysokie wygrane w Keno nie są rzadkością. Mimo że stawka minimalna jest niewielka, do zdobycia jest grubo ponad milion złotych. Sprawdźcie najwyższe zyski w Lotto online!

Keno wysokie wygrane. Sparwdź, ile w Lotto online zarobili szczęśliwcy!
Keno wysokie wygrane. Sparwdź, ile w Lotto online zarobili szczęśliwcy!

Keno wysokie wygrane online

Keno w internecie pojawiło się jako jeden z ostatnich produktów w oficjalnym portalu Lotto. Można jednak śmiało powiedzieć, że okazało się hitem, bo gracze grają w nim często i potrafią wygrywać naprawdę duże pieniądze.

Wysokie wygrane Keno to coś, co budzi wyobraźnię. W końcu nigdzie indziej w sieci nie można co cztery minuty wygrywać 2 milionów złotych i to – uwaga, uwaga – za bardzo niewielkie pieniądze.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Lista wygranych Keno przez internet

Na oficjalnej stronie Lotto online dostępne są rozpiski wygranych. Jeżeli chodzi o te zdobywane w tradycyjnej formie, można w ich przypadku sprawdzić nie tylko ile liczb zostało trafionych, ale także gdzie postawiono kupon.

To, co jest bardzo dobrą wiadomością, stale poszerza się lista szczęśliwców, którzy zgarnęli pieniądze na oficjalnej stronie Lotto. Padły też już wygrane naprawdę ogromne, a wśród nich takie powyżej 100.000 zł!

Jeżeli chcemy sprawdzić wygrane z ostatniego czasu, wystarczy, że w oficjalnym portalu Lotto przejdziemy do zakładki poświęconej Keno i wybierzemy odpowiedni dział. Istnieje możliwość wyświetlania tylko zysków osiągniętych online – co na pewno bardzo niektórych ucieszy.

Kiedy można grać w Keno?

Keno wygrane lista
Keno wygrane lista

To, co budzi największe emocje, to informacja kiedy można grać w Keno. W przeciwieństwie do większości produktów Totalizatora Sportowego, tutaj wygrane padają co kilka chwil, a nie tylko raz czy dwa razy w tygodniu.

Spis wygranych w Keno pokazuje, że zdobywanie dużych wygranych w tej produkcji naprawdę jest możliwe. Bardzo duże zyski przy niewielkich stawkach wcale nie są niemożliwe do zdobycia!

Przypominamy, że pierwsze losowanie Keno online rozpoczyna się o godzinie 6.34, a ostatnie – o godzinie 23.54.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button