Darmowe 50 PLN w LV BET za karnet na mecze!

Kibice klubów sponsorowanych przez LV BET mają prawo do otrzymania darmowego bonusu w wysokości 50 PLN. W jaki sposób mogą to zrobić?

Darmowe 50 PLN w LV BET za karnet na mecze!
Darmowe 50 PLN w LV BET za karnet na mecze!

Oferta dotyczy osób, które posiadają konto na stronie www.LvBET.pl. Jeżeli ktoś nie jesteś zarejestrowany, może założyć profil gracza przez internet w każdej wolnej chwili. Warto przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego sprawdzić, jak brzmi aktualny kod promocyjny LV BET.

Promocja na karnet obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku wybranych klubów, to jest tych, które są sponsorowane przez bukmachera LV BET. Oto pełna lista drużyn:

  • Wisła Płock
  • Wisła Kraków
  • Arka Gdynia
  • Piast Gliwice
  • Widzew Łódź

W przypadku każdego klubu zasady są takie same: należy wysłać na e-mail bukmachera zdjęcie karnetu na rundę jesienną tego sezonu, a bonus 50 PLN zostanie dodany do konta automatycznie.

Jedna osoba maksymalnie może otrzymać jeden bonus na zakłady bukmacherskie. Dodatkowe środki w każdym przypadku wynoszą 50 PLN – ani złotówki mniej, ani więcej.

karnety lvbet promocja

Weryfikacja karnetu bywa procesem czasochłonnym, ze względu na duże zainteresowanie promocją. LV BET zastrzega sobie prawo do tego, by sprawdzić karnet do 48 godzin.

Regulamin oferty specjalnej jest taki sam w przypadku wszystkich klubów biorących udział w akcji.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button