50 PLN na amerykańskie ligi w eToto!

Zakłady Bukmacherskie Etoto przygotowały dla graczy freebet w wysokości 50 PLN. Dostępny jest on dla prawdziwych fanów amerykańskich lig, a co za tym idzie – typowych nocnych marków!

50 PLN na amerykańskie ligi w eToto!
50 PLN na amerykańskie ligi w eToto!

Oferta obowiązuje od dnia 1 września tego roku. Nie trzeba się do niej zapisywać – bonus w postaci freebetu jest przyznawany automatycznie po spełnieniu warunków promocyjnych. Komunikat pop-up o przyznaniu dodatkowych środków powinien pojawić się w ciągu 20 minut od zawarcia kuponu kwalifikacyjnego.

Do freebetu nie jest wymagany kod promocyjny. Wystarczy postawić kupon, który będzie spełniał następujące warunki:

  • Zakład pojedynczy LIVE zagrany na oficjalnej stronie Etoto
  • Minimalny kurs 1.95
  • Tylko typy na MLS, NBA, NFL, NHL, WNBA oraz MLB
  • Stawka co najmniej 100 PLN

Każdy z uczestników promocji może odebrać maksymalnie jeden freebet na tydzień. Wkrótce startuje NFL i NHL, tak więc emocji za oceanem na pewno nie zabraknie!

Jeżeli nie macie konta w Etoto, sprawdźcie jaki obecnie dostępny jest u niego bonus powitalny. Za pierwszy depozyt można otrzymać 500 PLN lub tak zwany zakład bez ryzyka w wysokości 50 PLN!

Nie masz pojęcia, jak obstawiać niektóre sporty? Zobacz, między innymi, poradnik, po przeczytaniu którego typowanie bejsbolu nie będzie miało dla ciebie żadnych tajemnic!

———

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button