LV BET sponsorem Wisły Płock do 2021 roku!

Firma bukmacherska LV BET przedłużyła umowę sponsorską z ekstraklasową Wisłą Płock. Umowa obowiązywać będzie do 2021 roku!

LV BET sponsorem Wisły Płock do 2021 roku!
LV BET sponsorem Wisły Płock do 2021 roku!

Obie strony współpracują ze sobą od sezonu 2017/18. Banery bukmachera znajdują się na stronie internetowej klubu, wokół boiska oraz w mediach społecznościowych. Dodatkowo, LV BET dla kibiców Wisły przygotowało specjalną premię, dzięki której można zdobyć dodatkowe 50 PLN na obstawianie.

Przedstawiciele firmy LV BET postanowili związać się umową z Nafciarzami aż do końca sezonu 2020/21, co oznacza, że kontrakt sponsorski będzie ważny jeszcze przez co najmniej dwa lata.

„Długofalowe działania wpisują się w główne założenia strategiczne marki LV BET, dlatego też tak jak w przypadku innych klubów, które sponsorujemy, umowa na okres kilku lat jest standardem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu dotychczasowej umowy. Jako Sponsor i Oficjalny Bukmacher płockiego klubu życzmy wielu sukcesów w kolejnym sezonie oraz samych pozytywnych emocji dla kibiców” – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET.

Nie poznaliśmy szczegółów nowej umowy, jednak wiadomo, że jest ona korzystniejsza od tej poprzedniej.

„Niezmiernie cieszymy się, że rok przed wygaśnięciem podpisanej w ubiegłym roku umowy firma LV BET postanowiła związać się z nami na dłużej, gwarantując przy tym klubowi jeszcze lepsze warunki niż poprzednio. To świadczy o sporym zaufaniu jakim zostaliśmy obdarzeni i za to bardzo dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach nasza współpraca nadal będzie układała się bez zarzutów” – dodaje Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

Bukmacher online zapowiada wiele niestandardowych akcji promocyjnych dla fanów Wisły. Więcej na ten temat prawdopodobnie pojawi się na stronie internetowej LV BET przed następnym sezonem Ekstraklasy.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button