Zakłady specjalne na MŚ 2018

Kilka samobójów w jednym meczu, czerwona kartka po 55 sekundach od rozpoczęcia spotkania, a może rekord w liczbie straconych goli? Zakłady specjalne na MŚ 2018 przewidują wiele ciekawych scenariuszy, dzięki którym można sporo zarobić!

Zakłady specjalne na MŚ 2018
Zakłady specjalne na MŚ 2018

Jeżeli przejrzeliście już typy bukmacherskie Mundial 2018, warto przez chwilę przyjrzeć się bliżej ofercie firmy bukmacherskiej Fortuna, która dla swoich graczy przygotowała naprawdę sporo ciekawych zakładów na różnego rodzaju wydarzenia, które mogą mieć miejsce podczas turnieju.

Zobacz aktualną ofertę bukmachera Fortuna na www.eFortuna.pl!

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Aż 77 złotych wynosi kurs na to, że podczas mundialu w Rosji padnie indywidualny rekord Polski w liczbie strzelonych goli podczas mistrzostw. Obecny należy do Grzegorza Laty i wynosi 7 bramek.

Jeżeli podczas mundialu drużyna będzie przegrywać dwoma golami, by ostatecznie wygrać mecz, za każdą wydaną złotówkę zarobicie ponad dziewięć! Nieco lepiej premiowane jest trafienie zakładu przewidującego, że… kompletnie nagi kibic wtargnie na murawę. Jest jeszcze opcja nieco bardziej prawdopodobna, a mianowicie samo wbiegnięcie fana na plac gry. Taki scenariusz to jednak kurs wynoszący zaledwie 2 złote.

Bukmacher przygotował nawet kilka zakładów, dzięki którym za złotówkę można zyskać sporo ponad 300! Oczywiście, nie będzie łatwo trafić tych typów, ale nawet najmniejsza kwota może być w tym przypadku warta zainwestowania:

  • Czy rekord indywidualny w największej liczbie strzelonych goli zostanie pobity( Aktualny rekord: J.Fontaine, 13 goli, MŚ 1958) – kurs 333
  • Czy rekord indywidualny w największej liczbie goli strzelonych w finale zostanie pobity (Aktualny rekord: G.Hurst, 3 gole, MŚ 1966) – kurs 333
  • Czy rekord goli w jednym meczu zostanie pobity (Aktualny rekord: Austria-Szwajcaria, 12 bramek, 1954) – kurs 250
  • Czy rekord indywidualny w najszybszym hat-tricku zostanie pobity (Aktualny rekord: L.Kiss, 8 minut, MŚ 1982) – kurs 200
  • Czy jakikolwiek bramkarz powtórzy obronę w stylu Skorpiona Higuity – kurs 200

Jak widać, jest w czym wybierać. Niektóre z rekordów wydają się prawie niemożliwe do pobicia, ale przecież historia piłki zna wiele niesamowitych momentów podczas mundialu. Kto wie, może i turniej w Rosji zapisze się w kartach czymś niezwykłym?

Polska na MŚ 2018

MŚ 2018 obstawianie
MŚ 2018 obstawianie

Polska na mistrzostwach świata 2018 rywalizację rozpocznie już 19 czerwca. Pierwszym rywalem Biało-Czerwonych będzie Senegal. W ofercie Fortuny nie mogło zabraknąć zakładów specjalnych związanych z naszą drużyną narodową.

Jeżeli Robert Lewandowski otrzyma kartę za symulowanie, zyskacie około 3,30 za każdą wydaną złotówkę. O nieco ponad 1,30 więcej można zyskać, gdy jakikolwiek Polak zdobędzie samobója albo bramkarz z naszej kadry obroni rzut karny w trakcie meczu.

W przypadku wyczynów “Lewego” na 20 złotych wycenia się zdobycie przez niego bramki przewrotką oraz na 7,50 – gola bezpośrednio z rzutu wolnego.

Wszystkie zakłady specjalne na MŚ 2018 można zawierać do 14 czerwca 2018 do godziny 17.00!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close