Zakłady Bukmacherskie eToto rozpoczęły wraz z końcem maja współpracę ze znanym polskim dziennikarzem sportowym, Michałem Polem. Nowy członek ekipy ekspertów dołączy do Mateusza Borka, Romana Kołtonia i Tomasza Hajty!

Michał Pol rozpoczyna współpracę z eToto! (fot. Materiały Prasowe eToto)
Michał Pol rozpoczyna współpracę z eToto! (fot. Materiały Prasowe eToto)

Michał Pol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego dziennikarstwa sportowego. Pełnił niegdyś funkcję redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego, natomiast obecnie jest dyrektor programowym segmentu sportowego w Grupie Onet-RASP.

Zakłady Bukmacherskie eToto współpracują już ze znanym trio z kanałów Polsatu, czyli Mateuszem Borkiem, Romanem Kołtoniem oraz Tomaszem Hajto. Pol również będzie pełnił tę samą funkcję, co oni, a więc jego wizerunek znajdzie się na oficjalnej stronie bukmachera, natomiast na oficjalnym blogu pojawiać się będą analizy i typy na zbliżające się spotkania piłkarskie.

„Nasz firma inwestuje zarówno w najnowsze technologie, jak i najlepszych ludzi. Oprócz międzynarodowego zespołu, pracującego na co dzień przy naszej szerokiej ofercie, mamy teraz do dyspozycji grono najwyższej klasy ekspertów, których komentarze i oceny są bardzo cenione przez naszych klientów” – powiedział Andrzej Rogowski, prezes eToto, cytowany przez „PS”.

Oficjalna strona eToto
Oficjalna strona eToto

Firma eToto zapowiada z okazji zbliżających się MŚ 2018 szereg nowości dla nowych oraz aktualnych klientów. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie wkrótce pojawi się więcej informacji na ten temat. Oczywiście, o wszystkich będziemy was informować na bieżąco na łamach naszego portalu.

Przypominamy, że Michał Pol ma za sobą także przygodę z innym polskim bukmacherem, Fortuną. Kiedyś promował także działalność zagranicznego podmiotu z branży, który jest obecnie w Polsce nielegalny.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu