Michał Pol rozpoczyna współpracę z eToto!

Zakłady Bukmacherskie eToto rozpoczęły wraz z końcem maja współpracę ze znanym polskim dziennikarzem sportowym, Michałem Polem. Nowy członek ekipy ekspertów dołączy do Mateusza Borka, Romana Kołtonia i Tomasza Hajty!

Michał Pol rozpoczyna współpracę z eToto! (fot. Materiały Prasowe eToto)
Michał Pol rozpoczyna współpracę z eToto! (fot. Materiały Prasowe eToto)

Michał Pol to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego dziennikarstwa sportowego. Pełnił niegdyś funkcję redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego, natomiast obecnie jest dyrektor programowym segmentu sportowego w Grupie Onet-RASP.

Zakłady Bukmacherskie eToto współpracują już ze znanym trio z kanałów Polsatu, czyli Mateuszem Borkiem, Romanem Kołtoniem oraz Tomaszem Hajto. Pol również będzie pełnił tę samą funkcję, co oni, a więc jego wizerunek znajdzie się na oficjalnej stronie bukmachera, natomiast na oficjalnym blogu pojawiać się będą analizy i typy na zbliżające się spotkania piłkarskie.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

“Nasz firma inwestuje zarówno w najnowsze technologie, jak i najlepszych ludzi. Oprócz międzynarodowego zespołu, pracującego na co dzień przy naszej szerokiej ofercie, mamy teraz do dyspozycji grono najwyższej klasy ekspertów, których komentarze i oceny są bardzo cenione przez naszych klientów” – powiedział Andrzej Rogowski, prezes eToto, cytowany przez “PS”.

Oficjalna strona eToto
Oficjalna strona eToto

Firma eToto zapowiada z okazji zbliżających się MŚ 2018 szereg nowości dla nowych oraz aktualnych klientów. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie wkrótce pojawi się więcej informacji na ten temat. Oczywiście, o wszystkich będziemy was informować na bieżąco na łamach naszego portalu.

Przypominamy, że Michał Pol ma za sobą także przygodę z innym polskim bukmacherem, Fortuną. Kiedyś promował także działalność zagranicznego podmiotu z branży, który jest obecnie w Polsce nielegalny.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button