Już w sobotę, to jest 1 grudnia, startuje kalendarz adwentowy LvBET. Gracze tego bukmachera będą mogli znaleźć w nim promocje na każdy dzień tygodnia. I tak aż do samych świąt!

Kalendarz adwentowy LvBET. Promocje na każdy dzień!
Kalendarz adwentowy LvBET. Promocje na każdy dzień!

Legalny bukmacher LvBET przygotował kalendarz ze specjalnymi bonusami, które pozwalają na zdobycie większych wygranych w przypadku zakładów na wybrane wydarzenia.

Organizator promocji obiecuje, że znajdą w niej coś dla siebie nie tylko miłośnicy piłki nożnej. Można więc przypuszczać, iż pojawiają się w kalendarzu zakłady na skoki narciarskie, koszykówkę czy esport.

Legalny bukmacher – Ranking, promocje, bonusy, który najlepszy?

Na ten moment jeszcze nie wiadomo, co dokładnie na dany dzień pojawi się w ofercie świątecznej marki LvBET. Pewne jest jednak, że nie znajdziemy w niej freebetów, premii mobilnych oraz innych tego typu bonusów.

Pierwszy dzień promocji czeka nas już w najbliższą sobotę, czyli 1 grudnia. Prawdopodobnie gracze będą mogli skorzystać z doładowania wygranych na KSW 46 online!

Jeżeli jeszcze nie masz konta w LvBET, a chciałbyś wziąć udział w świątecznej akcji promocyjnej, wystarczy, że dokonasz rejestracji na oficjalnej stronie bukmachera. Przypominamy, że w grudniu można wykorzystać kod bonusowy LvBET!

Jak założyć konto u legalnego bukmachera? To bardzo proste – wymaga się od gracza jedynie wypełnienia formularza rejestracyjnego na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu