Mikołajki w Fortunie. Obstawianie bez podatku i bonusowy pewniak 10 PLN!

Fortuna to kolejny bukmacher, którzy przygotował dla graczy ofertę specjalną na Mikołajki 2019. Każdy gracz może teraz u niego obstawiać bez podatku, a do tego odebrać pewny bonus 10 PLN!

Mikołajki w Fortunie. Obstawianie bez podatku i bonusowy pewniak 10 PLN!
Mikołajki w Fortunie. Obstawianie bez podatku i bonusowy pewniak 10 PLN!

Fortuna Happy Hours na Mikołajki

Happy Hours jest ofertą specjalną, która pozwala na obstawianie bez podatku w ciągu 60 minut. Tym razem jest nieco inaczej – gracze mogą skorzystać z tej wyjątkowej promocji od godziny 9.00 aż do 19.00! Daje to 10 godzin obstawiania z wygranymi większymi o 14%!

Nie trzeba zapisywać się do promocji. Wystarcza tutaj postawienie określonego kuponu, do którego zostanie dołączony typ “Happy Hours” o kursie 1.14. Krok ten jest niezbędny do grania bez podatku.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Kupon promocyjny musi zawierać przynajmniej trzy zdarzenia o kursie wynoszącym co najmniej 1.30. Stawka minimalna to w tym przypadku 20 PLN brutto.

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Kuponów AKO oraz MAXIKOMBI z promocji Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.

Piłkarski Pewniak w Fortunie

Macie już swoje pewniaki na dziś czy dopiero ich szukacie? W przypadku oferty Piłkarski Pewniak nie ma to żadnego znaczenia – każdy i tak otrzymuje 10 PLN w formie prezentu bukmacherskiego!

Opisywana promocja polega na zagraniu kuponu za co najmniej 10 PLN, w którym znajdzie się przynajmniej jeden przedmeczowy typ na piłkę nożną. Każdy, kto postawi dokładnie 3 takie zakłady, dostanie bonus 10 PLN!

Fortuna nie patrzy na to, czy kupony promocyjne były przegrane, czy też wygrane. Wartość bonusu jest stała i przyznawana automatycznie.

Fortuna kod promocyjny. Bonus z hasłem “BETONLINE”!

Nowi gracze cały czas mogą wykorzystać przygotowany przez markę Fortuna kod promocyjny. Hasło bonusowe brzmi “BETONLINE” i zapewnia bonus w wysokości do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie oraz nawet 100 PLN jako zakład bez ryzyka.

Jak wpisuje się kod promocyjny i odbiera bonus w Fortunie online? ZOBACZ VIDEO:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image