Mistrzowski bonus w Zakładach Bukmacherskich ForBET

Legalny bukmacher forBET po olimpijskim bonusie wprowadza do oferty specjalną mistrzowską premię dla każdego nowego gracza. Za założenie konta można otrzymać do końca marca nawet 1200 PLN! 

Mistrzowski bonus w Zakładach Bukmacherskich ForBET

Aktualna oferta powitalna, która jest aktywna do 31 marca do godziny 23.59, dostępna jest tylko dla osób nieposiadających jeszcze konta na www.iForBET.pl. Za rejestrację można otrzymać od teraz nawet trzy bonusy za trzy pierwsze depozyty na konto bukmacherskie. Łącznie polski bukmacher przygotował doładowanie do 1200 PLN dla wszystkich nowych graczy.

Jakie premie można otrzymać za założenie konta:

  • 100% do 400 PLN za pierwszy depozyt
  • 75% do 400 PLN za drugi depozyt
  • 50% do 400 PLN za trzeci depozyt

Każda osoba, która posiada konto na www.iForBET.pl, otrzymuje dostęp do wszystkich aktualnych promocji powitalnych, zakładów przedmeczowych i na żywo oraz zupełnie darmowych transmisji wideo z najważniejszych wydarzeń sportowych, między innymi, spotkań w ramach włoskiej Serie A.

W przypadku gdy któryś z bonusów trafi do kolejki premii, musi zostać aktywowany w ciągu 30 dni od zaksięgowana koncie.

Aktualna oferta kursowa forBET
Aktualna oferta kursowa forBET

Odblokowanie bonusu możliwe jest dopiero po obróceniu go x1. Tylko depozyty powyżej 20 PLN są brane pod uwagę i kwalifikują się do tej oferty specjalnej.

Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących tej oferty, należy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta.

Bukmacher forBET, na mocy specjalnego zezwolenia Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016, jest w Polsce legalny i dostępny dla wszystkich osób, które mają ukończone osiemnaście lat. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button