Nowy cashout w STS. Na kupony SOLO i AKO – nawet, gdy wygrana jest niższa od stawki!

Dzięki nowemu wariantowi opcji cashout w STS każdy gracz ma pełną kontrolę nad swoimi kuponami. Zamknięcie zakładu może nastąpić nawet wtedy, gdy stawka jest wyższa od potencjalnej wygranej!

Nowy cashout w STS. Na kupony SOLO i AKO - nawet, gdy wygrana jest niższa od stawki!
Nowy cashout w STS. Na kupony SOLO i AKO – nawet, gdy wygrana jest niższa od stawki!

Czym jest cashout u bukmachera?

Cashout to opcja, którą wręcz pokochali typerzy. Dzięki niej nie trzeba czekać na rozstrzygnięcie wszystkich meczów, by otrzymać pieniądze za obstawianie. Jeżeli nie chcemy czekać na ostatni mecz kuponu przez dzień czy dwa, możemy zdecydować się na wypłatę środków w trybie natychmiastowym!

Cashout STS to okazja nie tylko dla tych, którzy boją się syndromu ostatniego meczu na kuponie. To również rozwiązanie dla graczy lubiących mieć pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi i tym, na co i jak grają.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Nowy cashout w STS. Co takiego daje?

Nowy cashout w STS to jeszcze więcej możliwości. Każda osoba zarejestrowana na stronie www.STS.pl może bez żadnych konsekwencji zamknąć kupon przed tym, zanim zostanie rozliczony. I nie ma znaczenia czy chodzi tutaj o kupon AKO, czy SOLO.

Ciekawe jest również to, iż zamknięcie kuponu bukmacherskiego może nastąpić także w przypadku, gdy potencjalna wygrana po wygaśnięciu zakładu jest niższa od zagranej stawki. Dzięki temu można minimalizować stary, gdy coś pójdzie wyraźnie nie po naszej myśli.

Czy kupon w STS można zamknąć tylko w przypadku zakładów LIVE?

Wielu graczom wydaje się, że zamykanie kuponów STS to jedynie domena zakładów LIVE. Nic bardziej mylnego – na stronie www.STS.pl każdy typer może zdecydować się na wyłączenie kuponu również w przypadku, gdy skorzystał z oferty przedmeczowej. A zamknięcie niekiedy jest możliwe nawet przed pierwszym gwizdkiem sędziego!

Nowy cashout STS to w zasadzie pełna dowolność tego co, jak i kiedy zamykamy. Możemy zdecydować się na zakończenie kuponu SOLO, AKO, pre-march, a także tego, który zagrany został LIVE. Wszystko zależy jedynie od naszych aktualnych potrzeb i obranej strategii.

Cashout na STS.pl
Cashout na STS.pl

Jak skorzystać z opcji cashout na stronie STS.pl?

Jeżeli gramy zazwyczaj na stronie internetowej www.STS.pl, mamy dwa sposoby na skorzystanie z opcji cashout. Jedna z nich to przejście do zakładki “Moje kupony” w dziale “Moje konto”. Aby sprawdzić opcję zamknięcia zakładu, wybieramy ten, który nas interesuje i klikamy w szczegóły.

Wszystko zostało przygotowane w taki sposób, by z opcją poradził sobie nawet początkujący. Co bardzo istotne, nie jest za tę funkcję pobierana żadna dodatkowa opłata – bukmacher nie nalicza sobie jakichkolwiek prowizji i tak dalej.

Cashout na stronie STS online
Cashout na stronie STS online

Aktualne oferty cashout znajdziemy też w zakładce “Moje kupony” na stronie głównej bądź po wejściu w dany kupon na jego samym dole.

Cashout STS w aplikacji mobilnej. Jak to działa?

STS aplikacja mobilna to program, który pozwala na obstawianie meczów czy granie w karty online na urządzeniu mobilnym. Do korzystania z niego wymagany jest albo smartfon, albo tablet. W przypadku systemu iOS apkę znajdziemy w AppStore, natomiast Androidowcy potrzebują pobrania pliku STS apk.

Cashout STS również dostępny jest w wersji mobilnej. To znakomita wiadomość, ponieważ w dzisiejszych czasach niemal każdy typer korzysta właśnie z przenośnych zakładów online.

Cashout STS w aplikacji
Cashout STS w aplikacji

Kupon można zamknąć w wersji mobilnej na dwa sposoby. Pierwszy z nich to standardowy podgląd kuponu po wejściu do zakładki “Kupony”. Drugi to przejście do zakładki “Moje kupony”.

Oczywiście, nie musi zgadzać się z żadną z propozycji bukmachera. Jeżeli uważamy, iż jest ona dla nas niewystarczająca, zawsze możemy zrezygnować i zdecydować się na wybranie innej lub po prostu poczekać na zaproponowanie nam lepszych warunków.

Cashout w aplikacji od STS
Cashout w aplikacji od STS

Darmowe konto w STS. Każdy może założyć z bonusem bez depozytu!

Aby obstawiać mecze w internecie na stronie bukmachera STS, czyli www.STS.pl, potrzebne jest darmowe konto typerskie. Można je założyć w kilka chwil, a dodatkowo na start czeka do zdobycia specjalna premia w wysokości 29 PLN bez depozytu.

STS bonus bez depozytu to prezent, który otrzymuje się bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto typerskie. Najważniejsze jest to, by przy rejestracji podać kod promocyjny “BETONLINE“. To właśnie dzięki niemu do zgarnięcia jest ta ekstra premia!

Jeszcze mało? Nic nie szkodzi! Na www.STS.pl dla nowo zarejestrowanych przygotowano również do 1200 PLN przy przelewie numer jeden oraz 20 PLN do wykorzystania w STS Betgames. W tych ostatnich znajdziemy legalnego pokera, wojnę oraz bakarata.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Czy cashout to zawsze słuszny wybór?

Propozycje przygotowane przez bukmachera nie zawsze są dla nas najkorzystniejsze, dlatego trzeba pamiętać o tym, by zawsze dobrze wszystko przekalkulować. Jeżeli uważamy, iż lepiej opłaca się nam poczekać na ostateczne rozstrzygnięcie, nikt nie wymusza na nas skorzystanie z funkcji cashout.

Może zdarzyć się tak, iż będziemy żałować tego, że nie zamknęliśmy kuponu, ale mogą zdarzyć się również sytuacje odwrotne. Tutaj wszystko zależy od nas samych – mamy pełną kontrolę nad tym, jak gramy, co i tak dalej. Wszystko jest zależne od nas samych, a najistotniejsze jest to, by zawsze wychodzić na plus!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close