Betfan Bet Friends – 100 PLN za polecenie bukmachera!

Dzięki Betfan Bet Friends każdy gracz może otrzymać 100 PLN za polecenie bukmachera swojemu znajomemu. W jaki sposób działa ta opcja i ile rzeczywiście można dzięki niej zarobić?

Betfan Bet Friends - 100 PLN za polecenie bukmachera!
Betfan Bet Friends – 100 PLN za polecenie bukmachera!

Zaproś kumpla do bukmachera i odbierz pieniądze

Na pewno już nieraz mieliście okazję usłyszeć o akcjach w rodzaju “zaproś kumpla” (taka nazwa obowiązuje w STS przez internet). Znajdziemy je u wszystkich legalnych, dobrych bukmacherów, a więc nie mogło zabraknąć czegoś podobnego także na stronie internetowej www.Betfan.pl. Tym razem mamy jednak do czynienia z nazwą Bet Friends. Oryginalnie, nowocześnie, nieszablonowo – tak jak wszystko, co dostępne w przypadku tej marki.

Na czym polegają promocje polecające? Możemy dzięki nim odebrać pieniądze za to, że nasz znajomy założył konto na stronie bukmachera. Sprawa jest prosta: podajemy komuś miejsce godne polecenia, a jeśli on zdecyduje się skorzystać z tego, co oferujemy, zarabiamy środki, które możemy w późniejszym czasie wykorzystać na obstawianie meczów. To, oczywiście, tylko największy skrót z możliwych. Teraz pora na konkrety.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Bet Friends od Betfan. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Oferta o nazwie Bet Friends Betfan pozwala na zdobycie nawet 100 złotych za każdego kumpla, który zdecyduje się na założenie konta z naszego polecenia. Co bardzo ważne, bukmacher nie nakłada jakichkolwiek limitów, tak więc tylko od nas zależy, ile osób zaprosimy i jaką kwotę będziemy mogli za to zarobić.

W tym przypadku nie ma sensu zapraszać, kogo tylko popadnie, gdyż tego typu działania nie przyniosą zamierzonego efektu. Bukmacher Betfan nagradza nas wspomnianą stówą tylko i wyłącznie wtedy, gdy znajomy z naszego polecenia będzie typersko aktywny. Nie ma zatem mowy o zarobieniu 100 złotych “za darmo”, czyli za sam fakt, że ktoś zarejestrował konto z naszym kodem specjalnym.

Betfan nie daje nam tygodnia czy dwóch na zaproszenie znajomych. Mamy pełną dowolność w tej kwestii, a więc nie musimy czuć jakiekolwiek presji. Jeżeli ktoś otrzymał od nas kod, ale planuje założyć profil dopiero za tydzień czy dwa, absolutnie nie przepadną nam ewentualne pieniądze przyznane przez bukmachera. Ważne jednak, by osoba przez nas zaproszona podała odpowiednie hasło promocyjne, gdyż w przeciwnym wypadku nie ma mowy o bonusie na nasze konto. Inaczej natomiast jest ze znajomym – on tak czy siak otrzyma pieniądze na start!

Betfan aktualny kod promocyjny
Betfan aktualny kod promocyjny

Czy do Betfan Bet Friends trzeba się zapisać?

Jeżeli chcemy skorzystać z oferty socjalnej Betfan Bet Friends, nie musimy wypełniać żadnych dodatkowych formularzy czy podpisywać umów. Wszystko sprowadza się tylko do przejścia na stronę internetową www.Betfan.pl i wygenerowania kodu, który potem pozostaje nam podać tym, których chcemy zaprosić do obstawiania.

Można powiedzieć, że każda osoba zarejestrowana w Betfan jest automatycznie uprawniona do skorzystania z programu poleceń. Niektórzy mogą nawet nie zdawać sobie z tego sprawy, a inni chętnie z tej opcji korzystać i to dosłownie każdego dnia. Którym typem gracza będziecie? Sami musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Ile można realnie zarobić na polecaniu bukmachera?

Skoro mowa o pieniądzach, warto przyjrzeć się realnym zarobkom, jakie mogą na nas czekać w Betfan Bet Friends. 100 złotych za jedno polecenie to całkiem sporo, ale musimy również mieć na uwadze, że znajomy ma do spełnienia pewne warunki promocji.

Betfan zaproś kumpla
Betfan zaproś kumpla

Na nasze konto trafi obiecana kwota dopiero wtedy, gdy znajomy zarejestrowany z naszym kodem wpłaci na stronę www.Betfan.pl minimum 100 złotych, a potem obróci przynajmniej 300 złotych po kursie 1.80. Dopiero po wykonaniu tych kroków przez naszego znajomego otrzymujemy na nasze konto typerskie odpowiednie pieniądze. Co z nimi zrobimy, to już kwestia czysto indywidualna!

Oczywiście, nie da się oszacować, ile w rzeczywistości można zarobić na Betfan Bet Friends. Jedni mogą zyskać na tym kilka tysięcy złotych, a inni zarobić niewiele. Biorąc pod uwagę, że nie obowiązują tutaj limity, organicza nas tylko to, jak przekonamy innych do założenia konta na www.Betfan.pl.

Komu najlepiej polecać bukmachera?

Kod bonusowy Betfan generator online
Kod bonusowy Betfan generator online

Nie wszyscy znajomi są zainteresowani obstawianiem czy nawet samym sportem, dlatego nie można powiedzieć, by opcja Betfan Bet Friends była dla każdego, kto ma wielu kolegów. Na szczęście, w przypadku strony www.Betfan.pl sprawa wygląda nieco lepiej, gdyż w ofercie tego bukmachera mamy też mnóstwo zakładów specjalnych, które niekoniecznie są związane z popularnymi dyscyplinami. Mamy tutaj zakłady na YouTube, Instagram, politykę, programy telewizyjne i wiele więcej. Bukmacher ten proponuje także obstawianie bez podatku, co jest jego sporą zaletą.

Na koniec nie można nie wspomnieć o bonusie na start. Przy zakładaniu konta na www.Betfan.pl do zdobycia jest ponad 3000 PLN, a to wszystko w formie różnego rodzaju premii – doładowania wygranych, powiększenia wpłaty oraz zakładu bez ryzyka. Ten ostatni otrzymujemy za wpisanie kodu promocyjnego “BETONLINE“, a dzięki niemu do odebrania jest nawet 100 PLN zwrotu w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie zagranym w Betfan online.

Przypominamy, że Betfan jest w stu procentach legalnym bukmacherem i korzystanie z jego usług nie naraża nas na nieprzyjemności związane z łamaniem przepisów obowiązujących w naszym kraju. Przy polecaniu samej marki na pewno warto wspomnieć o tym znajomym! ;)


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image