Kursy bukmacherskie na finał MŚ 2018

W meczu o mistrzostwo świata reprezentacja Francji zmierzy się w Moskwie z zawodnikami z Chorwacji. Bukmacherzy już opublikowali kursy na to spotkanie. Kto jest faworytem?

Kursy bukmacherskie na finał MŚ 2018
Kursy bukmacherskie na finał MŚ 2018

Kto wygra MŚ 2018?

Reprezentacja Francji jeszcze przed mistrzostwami była wymieniana wśród faworytów, dlatego jej udział w finale nie dziwi tak, jak to, że w najlepszej dwójce zagrają również Chorwaci. Zespół z Bałkanów traktowany był jako solidna ekipa, jednak mało kto raczej liczył na to, że dotrze aż do pojedynku o puchar świata.

Patrząc na kursy bukmacherskie, to Francja ma większe atuty i powinna poradzić sobie w wielkim finale. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zwycięstwo „Trójkolorowych” w regulaminowym czasie gry. Kursy na to, że wygrają po dogrywce bądź rzutach karnych są naprawdę wysokie!

 • Francja wygra po rzutach karnych – 10.00
 • Francja wygra po dogrywce – 9.50
 • Francja wygra w regulaminowym czasie gry – 1.95

Gdyby Chorwaci w finale doprowadzili co najmniej do dogrywki, byłaby to ich już czwarta w tym mundialu. Pewne jest natomiast to, że ich zwycięstwo w dodatkowych 30 minutach przyniesie komuś fortunę, jeżeli tylko postanowi nieco zaryzykować!

 • Chorwacja wygra w regulaminowym czasie gry – 4.50
 • Chorwacja wygra po dogrywce – 19.00
 • Chorwacja wygra po rzutach karnych – 11.00

Ile goli padnie w finale?

Finał mistrzostw świata to bez wątpienia najważniejszy mecz piłkarski tego roku. Fakt, że znaleźć można na niego wiele ciekawych typów raczej nie powinien nikogo specjalnie dziwić. Przyjrzymy się jednak nieco bardziej standardowym zakładom, chociażby na liczbę goli.

Gdyby w regulaminowym czasie nie padł żaden gol, można byłoby to uznać za ogromną niespodziankę. Bukmacherzy w swoich notowaniach nie wykluczają nawet trzech bramek w meczu, chociaż cztery uznawane by były za prawdziwy cud.

 • Więcej niż 0.5 – 1.10
 • Więcej niż 1.5 – 1.55
 • Więcej niż 2.5 – 2.70
 • Więcej niż 3.5 – 5.55
 • Więcej niż 4.5 – 11.75
 • Więcej niż 5.5 – 17.50

Jeżeli nigdy nie obstawialiście meczów, musicie mieć na uwadze, że kursy dotyczące liczby goli dotyczą tylko i wyłącznie 90 minut spotkania! Dogrywka czy tym bardziej konkursów rzutów karnych nie są brane pod uwagę!

Finał MŚ 2018 – obstawianie online

Mecz Francja – Chorwacja dostępny jest w ofercie wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Możemy być pewni, że kursy na poszczególne zdarzenia jeszcze będą się do niedzieli wielokrotnie zmieniały. Na tę chwilę dość atrakcyjnie wygląda oferta, między innymi, eToto. To właśnie ze strony www.eToto.pl pochodzą przedstawiane przez nas notowania.

Kursy na finał MŚ 2018 w eToto
Kursy na finał MŚ 2018 w Kursy na finał MŚ 2018 w eToto

Na pewno można przygotować się na to, że na finał MŚ 2018 przygotowane także zostaną różne promocje bukmacherskie. Jak zawsze, o wszystkich najważniejszych będziemy informować was na bieżąco, tak abyście nie przegapili ani jednej.

Samobój w finale? Szanse wg bukmacherów

Na mundialu w Rosji padło rekordowo dużo goli samobójczych, podobnie jak podyktowano sporo rzutów karnych. Bukmacherzy w Polsce wzięli to bez wątpienia pod uwagę przy układaniu oferty na wielki finał w Moskwie, ale raczej nie przewidują, by bramka padła w inny sposób, niż standardowy.

W jaki sposób zostanie strzelona pierwsza bramka w pojedynku Francji z Chorwacją? Poniżej przedstawiamy wam aktualne kursy na najbardziej prawdopodobne scenariusze:

 • Strzał – 1.62
 • Strzał głową – 5.15
 • Rzut karny – 11.75
 • Rzut wolny – 19.00
 • Gol samobójczy – 23.00
 • Brak gola – 6.70

Zakłady specjalne na finał MŚ 2018

Bukmacher Fortuna przygotował ciekawe zakłady specjalne na mecz finałowy w Moskwie oraz spotkanie o brązowy medal. Są to typy dla prawdziwych ekspertów, gdyż trzeba w nich przewidzieć chociażby liczbę spalonych, rzutów rożnych czy… doliczonych minut przez sędziego!

Poniżej przedstawiamy wam, jak obecnie wyglądają zakłady specjalne na MŚ 2018 oraz ile wynoszą dostępne kursy.

Zakłady Specjalne MŚ 2018 (eFortuna)
Zakłady Specjalne MŚ 2018 (eFortuna)

Jeżeli wybraliście z tabeli interesujący was zakład, pamiętajcie, że do postawienia kuponu online wymagane jest posiadanie konta na stronie www.eFortuna.pl. Podczas rejestracji warto podać kod promocyjny Fortuna, który upoważnia do dodatkowych przywilejów na start.

Przy okazji oferty Fortuny warto wspomnieć o tym, że z okazji MŚ 2018 można znaleźć w niej wiele bonusów. TUTAJ pisaliśmy o tym, że tylko w czerwcu ten bukmacher rozdał swoim klientom w bonusach na mundial ponad 3 miliony złotych.

Francja – Chorwacja stream online

Spotkanie finałowe pomiędzy Francją a Chorwacją będzie można oglądać na żywo w TVP, a także w internecie. Transmisję dostępną nie tylko z Polski znajdziecie na pewno w portalu Meczyki! Przypominamy, że mecz rozpoczyna się w niedzielę, to jest 15 lipca, już o godzinie 17.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button