Ostatnie mecze MŚ z niższym podatkiem w LvBET!

Mecze o trzecie miejsce oraz wielki finał – oba ostatnie mecze MŚ 2018 kwalifikują się do promocji z obniżonym podatkiem u legalnego bukmachera LvBET!

Ostatnie mecze MŚ z niższym podatkiem w LvBET!
Ostatnie mecze MŚ z niższym podatkiem w LvBET!

Do tej promocji nie trzeba się zapisywać. Wystarczy posiadać konto na stronie www.LvBET.pl. Obniżony podatek dodawany jest do kuponów z typami na mecze MŚ 2018 postawionych w sobotę w godzinach 14.00-18.00 oraz w niedzielę od 15.00 do 19.30.

Ofert LvBET obowiązuje w kuponach przedmeczowych oraz live zagranych nie tylko na stronie internetowej, ale także w aplikacji mobilnej czy serwisie stworzonym na urządzenia przenośne.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Nie ma limitu kuponów, jakie gracz może postawić w ramach tej promocji, ale trzeba mieć na uwadze, że obniżona stawka jest dostępna tylko na mecze MŚ 2018!

Gra za środki bonusowe nie kwalifikuje się do oferty specjalnej.

Chcesz obstawić, a nie wiesz na kogo? Sprawdź najnowsze kursy bukmacherskie na finał MŚ 2018 i dowiedz się, jak stawiają eksperci!

Osoby, które nie mają jeszcze konta w LvBET mogą założyć je w każdej wolnej chwili i to całkowicie przez internet. Podczas rejestracji warto podać LvBET kod promocyjny, który uprawnia do dodatkowych przywilejów.

Pamiętajcie, że promocja jest dostępna tylko w wyznaczonych godzinach!


LvBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image