Obstawianie legalne w Unibet Polska

Czy możliwe jest obstawianie legalne na stronie bukmachera Unibet Polska? Strona jest cały czas mniej lub bardziej dostępna, ale czy aby na pewno można z niej korzystać?

Obstawianie legalne w Unibet Polska

Obstawianie w Unibet Polska

Osoby aktywnie interesujące się bukmacherką doskonale wiedzą, na jakich stronach można obstawiać mecze, a gdzie jest obstawianie nielegalne. Niestety, świadomość Polaków w tej kwestii cały czas jest zbyt mała i dlatego takie wpisy, jak ten nasz, są potrzebne.

Unibet Polska jest jedną ze stron bukmacherskich, które w naszym kraju cieszyły się niegdyś bardzo dużą popularnością. Sama marka to prawdziwy branżowy gigant – jego reklamy znaleźć można podczas wielu dużych imprez sportowych i nie tylko.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Co ciekawe, wpisując w wyszukiwarkę hasło “Unibet”, nie jest trudno odnaleźć stronę, która daje możliwość obstawiania meczów online, a nawet grania w kasyno i tym podobne.

Unibet pl legalny czy nie?

To pułapka dla niezorientowanych graczy! Unibet w Polsce nie posiada licencji Ministerstwa Finansów, a więc nie można u niego zawierać zakładów. Bez względu na to co przeczytacie na tej stronie internetowej, tak właśnie jest!

Warto mieć na uwadze, że dokonując rejestracji u bukmachera, oświadczamy, iż nie łamiemy przepisów obowiązujących w naszym kraju. W ten sposób Unibet zabezpiecza się przed konsekwencjami, zrzucając całą winę na typerów.

Witryna Unibet pl cały czas zmienia swoją nazwę, by uniknąć blokady. To tylko pokazuje, że strona nie działa zgodnie z przepisami. Czy może się to zmienić w najbliższym czasie? Z naszych informacji wynika, że nie.

Marka Unibet na ten moment nie stara się o uzyskanie pozwoleń na prowadzenie legalnej działalności w Polsce. Trudno przewidzieć, czy zmieni się to za jakiś czas, ale prędko byśmy się tego nie spodziewali.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close