Olimpijska liga typerów Milenium z bonusami 10.000 PLN!

Już wkrótce sobotni konkurs skoków narciarskich na normalnej skoczni w Pjongczangu, ale zanim to nastąpi – otwarcie igrzysk! Zacznij obstawiać najważniejsze sportowe wydarzenie lutego i walcz o cenne nagrody u legalnego bukmachera Milenium! 

Olimpijska liga typerów Milenium z bonusami 10.000 PLN!

Bonus 10.000 PLN w Milenium

Olimpijski konkurs podzielono na dwa etapy. Do pierwszego z nich kwalifikuje się każda osoba, która posiada konto u bukmachera i każdego dnia trwania promocji postawi kupon za co najmniej 10 PLN z co najmniej jednym zdarzeniem z Pjongczang 2018.

Wszyscy, którzy będą aktywni w dniach 9-25 lutego, otrzymają nagrody pieniężne z puli wynoszącej 10000 PLN. Bonusy podzielone zostaną w równej części. Jeżeli więc tylko 10 graczy spełni warunki oferty, każdy otrzyma po 1000 PLN na obstawianie wydarzeń sportowych!

Nie masz jeszcze konta w Milenium? Dobrze założyć je teraz, korzystając z kodu promocyjnego na rok 2018! Wpisz BETONLINE podczas rejestracji, a otrzymasz 20 PLN za darmo, co przy regularnej ofercie pozwoli ci na zdobycie nawet 760 PLN!

Bonus powitalny w Milenium:

  1. Wejdź na stronę legalnego bukmachera www.Milenium.pl
  2. Załóż konto, podając kod: BETONLINE
  3. Zgarnij za darmo nawet 760 PLN, w tym 20 PLN zupełnie za friko! 💰💰

Milenium kod promocyjny 2018

Konkurs bukmacherski. Wygraj wycieczkę!

W drugim etapie olimpijskiej ligi typerów można zdobyć trzy nagrody. W ofercie liczą się punkty przyznawane według następującego wzoru:

stawka x iloczyn kursów trafionych/iloczyn kursów nietrafionych

Wszyscy gracze, którzy znajdą się w TOP 3 zostaną nagrodzeni symbolicznymi medalami typerskimi, a także  następującymi prezentami:

  1. miejsce – Voucher 3000 PLN na wycieczkę
  2. miejsce – Nowiutka konsola Xbox One S
  3. miejsce – Tablet Samsung Galaxy Tab A T580

Konkurs trwa do 25 lutego. Tylko regularna gra gwarantuje otrzymanie bonusów promocyjnych!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button