PZPN ostrzega przed nielegalnymi zakładami bukmacherskimi!

Adam Gilarski, pełniący funkcję Rzecznika Dyscyplinarnego Polskiego Związku Piłki Nożnej, opublikował w dniu dzisiejszym komunikat ws. nielegalnych zakładów bukmacherskich oraz problemem ustawionych meczów.

PZPN ostrzega przed nielegalnymi zakładami bukmacherskimi!

Przedstawiciel PZPN-u zwrócił uwagę zawodnikom, sędziom i sztabom szkoleniowym, by reagowały na każdą próbę kontaktu od osób, które oferują nielegalne zakłady bukmacherskie (Sprawdź, który bukmacher jest legalny w Polsce!) i zajmują się procederem ustawionych meczów.

„Działania takich osób – aktywnych zwłaszcza w mediach społecznościowych, jako tzw. typerzy – są monitorowane przez policję oraz wyspecjalizowane organy. W ostatnich czasie próby takich działań odnotowano wobec zawodników kilku klubów Ekstraklasy oraz niższych klas rozgrywkowych”

W ostatnim czasie w naszym kraju mówi się coraz więcej o przeciwdziałaniu w sprawie celowego rozstrzygania meczów na korzyść konkretnych zespołów. Ostatnio konferencję prasową w tej sprawie zorganizowała Ekstraklasa wraz z Fundacją Ekstraklasy.

Gilarski prosi o kontakt wszystkie osoby, które miały jakąkolwiek styczność z osobami zajmującym się nielegalnym obstawianiem meczów.

„We wszystkich takich przypadkach należy zwracać się do Rzecznika Dyscyplinarnego PZPN, który zapewnia anonimowość wszelkim osobom zgłaszającym informacje dotyczące prób manipulowania meczami piłkarskimi.”

Pamiętajmy, że również korzystając z tradycyjnych zakładów bukmacherskich, musimy mieć pewność, czy są one legalne w naszym kraju. Obecnie mamy dziewięć firm działających w stu procentach zgodnie z polskim prawem. Ostatnio zgodę Ministerstwa Finansów na działalność bukmacherską uzyskał TotalBet.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button