1200 PLN dla nowych graczy w Olimpijskim Bonusie forBET!

ForBET z okazji startu zimowych igrzysk olimpijskich ma dla nowych graczy wyjątkową ofertę: aż trzy bonusy powitalne na start, dzięki którym można zyskać nawet 1200 PLN!

1200 PLN dla nowych graczy w Olimpijskim Bonusie forBET!
Forbet nowy bonus bukmacherski

Legalny bukmacher Forbet z bonusem

ForBET posiada licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej, dlatego gra w nim jest jak najbardziej bezpieczna i zgodna z polskim prawem. Założenie konta w tej firmie jest niezwykle proste, a wypłaty i wpłaty na tyle ekspresowe, by nie trzeba było na to narzekać! Co najważniejsze, wszystko robimy legalnie, tak więc nie musimy martwić się o ewentualne kontrole odpowiednich służb!

Jak założyć legalne konto bukmacherskie:

  1. Oferta dostępna na stronie www.iForBet.pl
  2. Podaj swoje dane w formularzu rejestracyjnym
  3. Obstawiaj mecze swoich ulubionych drużyn i zawodników!

Wszystkie promocje specjalne forBET dostępne są dla wszystkich. Olimpijski Bonus to natomiast oferta skierowana tylko do osób, które w dniu 9 lutego jeszcze nie założyły konta w tym portalu!

freebet forbet
Darmowy zakład 50 PLN w Forbet

Bonus Olimpijski – 3 x 400 PLN!

Już dzisiaj wielkie otwarcie igrzysk Pjongczang 2018. Z tej okazji w forBET możecie otrzymać więcej, niż zwykle. Jeżeli założycie konto w trakcie trwania ZIO, zgarniecie nawet 1200 PLN na start! Zasady są proste:

  • Dokonujesz pierwszej wpłaty i zgarniasz 100% do 400 PLN
  • Dokonujesz drugiej wpłaty i otrzymujesz 75% do 400 PLN
  • Wpłacasz po raz trzeci i czeka na ciebie 50% premii do 400 PLN!

Co najważniejsze, wszystkie dodatkowe środki mogą być wykorzystane na stawianie kuponów nie tylko związanych z igrzyskami w Korei Południowej. Jeżeli interesują cię chociażby Wirtualne Sporty albo piłka nożna – będziesz mógł w całości skorzystać z tego bonusu!

ForBET nie jest jedynym bukmacherem, który przygotował coś wyjątkowego na zimowe igrzyska. Milenium organizuje dla swoich graczy ligę typerów z nagrodami, gdzie można zdobyć część z puli 10.000 PLN oraz cenne nagrody rzeczowe, w tym wycieczkę o wartości 3000 PLN!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button