Spłukani już na samym starcie długiego, wielkanocnego weekendu? LvBET Zakłady Bukmacherskie mają na to świetne lekarstwo. Sprawdźcie ofertę specjalną na Wielkanoc 2018. Każdemu przydałoby się wygrać więcej o 20 procent więcej, niż na co dzień!

Podwyższone wygrane o 20% na Wielkanoc!

Gruby Kupon LvBET to regularna oferta specjalna, w której znaleźć można zakłady specjalne na najważniejsze wydarzenia sportowe. Korzystając z tego typu, można zdobyć dużo wyższe wygrane, niż grając w tradycyjny sposób. Akcja promocyjna jest już dostępna dla osób zarejestrowanych na www.LvBET.pl od dłuższego czasu i przyjęła się na tyle dobrze, iż w Wielkanoc przygotowano jej specjalną odmianę!

Wielkanocny Gruby Kupon to więcej niż jeden czy dwa zakłady do wyboru. Przez długi weekend możecie u legalnego bukmachera LvBET stawiać znacznie więcej, a co za tym idzie – otrzymujecie pokaźniejszą liczbę okazję do zgarnięcia lepszego zysku!

Gruba oferta na Wielkanoc 2018 wygląda następująco:

31 marca 2018:

  • PIŁKA NOŻNA: LIGA ANGIELSKA: MAN UNITED, MAN CITY ORAZ LIVERPOOL WYGRAJĄ SWOJE MECZE 31.03 – TAK (3.20)
  • IŁKA NOŻNA: BUNDESLIGA: FC BAYERN, SCHALKE ORAZ BAYER LEVERKUSEN WYGRAJĄ SWOJE MECZE 31.03 – TAK (4.10)
  • PIŁKA NOŻNA: EKSTRAKLASA: ARKA GDYNIA ORAZ GÓRNIK ZABRZE WYGRAJĄ SWOJE SPOTKANIA 31.03 – TAK (6.10)
  • PIŁKA NOŻNA: LA LIGA: ATHLETIC, REAL ORAZ BARCELONA WYGRAJĄ SWOJE MECZE 31.03 – TAK (6.10)

1 kwietnia 2018:

  • PIŁKA NOŻNA: LIGA ANGIELSKA: ARSENAL ORAZ CHELSEA WYGRAJĄ SWOJE MECZE 1.04.2018 – TAK (3.75)
  • PIŁKA NOŻNA: BUNDESLIGA: WERDER ORAZ MAINZ WYGRAJĄ SWOJE MECZE 1.04.2018 – TAK (7.20)

Zakłady bukmacherskie w Wielkanoc

Godziny otwarcia bukmacherów stacjonarnych mogą ulec zmianie w święta, dlatego lepszym rozwiązaniem jest założenie konta do obstawiania przez internet. Rejestracja na www.LvBET.pl jest darmowa i zgodna z polskim prawem. Co najważniejsze, posiadając profil gracza można stawiać kupony każdego dnia i to bez względu na porę czy sytuacje losowe!

Kursy bukmacherskie na Wielkanoc 2018 (LvBET)
Kursy bukmacherskie na Wielkanoc 2018 (LvBET)

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu