Wczoraj w Lidze Mistrzów niektórzy faworyci zawiedli, a jak będzie dzisiaj w Lidze Europy? Legalny bukmacher LvBET przygotował zakłady specjalne na czwartkowe spotkania LE. Korzystaliście już z akcji specjalnej Gruby Kupon? 

Zakłady specjalne na Ligę Europy. Gruby Kupon w LvBET!

Opcja Gruby Kupon w LvBET

Czym jest Gruby Kupon? To nic innego, jak specjalny zakład na konkretny dzień tygodnia, dzięki któremu można zdobyć znacznie większe wygrane, niż w tradycyjny sposób. Aby postawić Gruby Kupon wystarczy wybrać wybrany zakład, a następnie wpisać stawkę i puścić swoje typy!

Zakłady w ofercie specjalnej Gruby Kupon zmieniają się każdego dnia, co oznacza, że nie można napisać, co dokładnie się w nich znajduje. Na 8 i 9 marca Zakłady Bukmacherskie LvBET udostępniają następujące typy w promocji Gruby Kupon:

8 marca:

  • AC MILAN ATLETICO MADRID & DORTMUND WYGRAJĄ SWOJE MECZE 08.03.2018
  • OL. LYON I MARSEILLE WYGRAJĄ SWOJE MECZE 08.03.2018

9 marca:

  • GÓRNIK ZABRZE I WISŁA KRAKÓW WYGRAJĄ SWOJE MECZE 09.03.2018
  • GIRONA FC I AS ROMA WYGRAJĄ SWOJE MECZE 09.03.2018

Promocja obowiązuje do odwołania. Dostępna jest tylko dla osób, które posiadają darmowe konta na www.LvBET.pl!

W przypadku odwołania jednego z meczów, które znajdują się w Grubym Kuponie, gracz otrzymuje zwrot całej wniesionej stawki.

Dzięki najnowszej promocji specjalnej bukmachera LvBET można zdobyć nawet 20 procent wygranych więcej, niż w przypadku tradycyjnych kuponów, w których gra się pojedyncze spotkania.

Typy na Ligę Europy

Już dzisiaj rozgrywki Ligi Europy. Sprawdź aktualną ofertę bukmachera www.LvBET.pl. To właśnie 8 marca poznamy pary kolejnej rundy rozgrywek. Czy twój faworyt jest uważany za pretendenta do awansu?

Kursy na Ligę Europy w LvBET
Kursy na Ligę Europy w LvBET

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu